Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Erről a mosógépről mi a...

Erről a mosógépről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Bedöglött a mostani teljesen, és mivel amúgyis minden baja van, inkább veszek egy újat, de még nem döntöttem el, hogy milyet.


2014. nov. 19. 16:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én nem rosszat akarok, hidd el.

Csak egy észrevétel volt. Nekem tök mindegy ki mivel mekkorával mos... :)

2014. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én nem vennék ilyen keskenyet, kizárólag akkor, ha másmilyen nem fér be. Nekünk 60x60-as van, a pici panel fürdőben, biztos a keskenyebb jobb lenne mert tágasabbnak tűnne a fürdő, de nem érdekel. Ketten vagyunk mi is, de kisebb dobba, egy rakás dolgot bele sem tudnék tenni. Nem a súly számít, hiába bír el 6 kilót, ha ki kellene mosni a paplant és nem tudod belegyömöszölni. Pl. kispárnából ha nem lottyadt farok párnáról van szó, akkor kettőt tudok egyszerre belenyomni. Kisebb dobba egyesével mosnám őket? Vagy szarolnék a kádban?


meg lehet én vagyok a gyökér, de ilyen perc számlálós stb. gépet biztos nem vennék 75 ezerért. Annál több dolog van rajta ami elromolhat, és hát elég olcsó.


Nekünk siemens van, nincs kijelzője meg ilyenek, úgy öt éve hibátlan. Ugyanúgy súlyautomatikás, minden program van rajta, ami kell. Igaz 90 valahány ezer volt, de nyilván nem véletlen.


Az lg tíz éves garanciájától meg nem kell hanyatt esni. Oké, hogy a motorra van, de sok dolog tönkremehet a gépben, nem is első sorban a motor szokott tönkremenni! Ráadásul a garanciájuk csak akkor érvényes arra is 10 évig, hogy ha BÁRMIKOR BÁRMI baja van, akkor te az LG szervizet hívod ki hozzá, különben bachatod. A hűtőjüknél is ilyen 10 éves gari van, ők mondták az ügyfélszolgálaton, hogy így működik és csak így érvényes.

2014. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Mivel gyakorlatilag nincs fürdőszobám, igy is a konyhában van a mosógép, oda ekkora fér be. Kispárnákat meg nem mosok :p
2014. nov. 20. 19:18
 24/25 anonim ***** válasza:

Jó nézd, nekünk tök mindegy de minek kérdezed, ha ezt akarod megvenni.


Senki le se szarja, hogy konkrétan kispárnát mosol-e, amit írok én, meg más is, annak az a lényege, hogy majd ha valamit mosni akarsz, de nem fér be, akkor ne sírjon a szád, és jusson eszedbe, hogy nem a kiló számít.

2014. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom, miért kell ilyen csúnyàn és lekezlően írni...
2014. nov. 20. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!