Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Adnátek tanácsot erről a...

Adnátek tanácsot erről a mosógépről?

Figyelt kérdés
MA költöztem be az ujjonan vett családiházamba ami szép és felujitott és külföldre költöztek és lent a szuterinbe van ilyen kis mosókonyha szerűség és itt hagytak nekem egy hajdu energo lux tipusu mosógépet nem volt szivök kidobni mondtam haggyák itt nekem whirlpoolom van szép és jó a fenti fürdőben van de lent elvileg nem a vízórárol megy a víz hanem elvileg kútból és itt nincs vizdíj és akkor gondolom használhatnám azt ilyen szép hofehér gépről van szó de az enyémet a whirlpoolt ma szépen kipucoltam használni fogom azt is csak inkább a finomabb dolgokra és nem sokat használnám na és ami lent van azt kosos belüről az öblitő tartója is és azt hogy tudnám kipucolni???? meg mijen tanácsokat adnátok a barátnőim megijedtek tőle mikor meglátták .. ha ezt felvinném a házba a párom megölne az tuti..
2011. jún. 17. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:

A Hajdu Energoluxok emlékeim szerint elég strapabíró gépek, volt egy nekünk is.

Milyen kút? Sima kútról nem hiszem hogy lehetne (vagy jó ötlet lenne) működtetni, már csak azért se, mert onnan nem jön fel csak úgy magától a víz. Ha házi vízmű vagy ilyesmi van, az más tészta, de az meg másban sem tesz kárt.

Ha nagyon piszkos az a tartály akkor biztosan ki lehet szedni, kérd meg a párodat, az a legegyszerűbb megoldás.

2011. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tisztítsd ki és tartsd meg. Ezek a gépek nagyon jók, szüleimé már több mint húsz éve megy, eddig kétszer látta szerelő, alkalmanként 5 ezerbe fájt. Később akár nyaralóba, akár ha a whirlpool beadja a kulcsot, nagyon jól fog jönni!
2011. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat a víz az olyan ha kinyitom a csapot folyik belőle rendesen a víz tehát ilyen nagy teljesitményű házivizmű van benne ők igy használták meg a wc k is a kútról működnek spórolás miatt köszönöm a válaszokat azért még várok válaszokat
2011. jún. 18. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:
OFF: neked nincsenek írásjelek a billentyűzeten? Borzasztó nehéz értelmezni ilyen tagolatlanul, amit írsz! ON
2011. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

csak befognám!

kinek szól????

2011. jún. 20. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha erre kérdezel "tegnap 11:25", akkor neked, kérdező. Nem bántani akartalak, de többször neki kellett futni, mire végig tudtam olvasni.
2011. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos mára kigyulladt és nem voltam otthon öblítésnél járt mikor otthagytam szétégett áram leverődött ötlet? mi történhetett vele? és hová lehet kidobni?
2011. jún. 23. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!