Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Erről a mosógépről mi a...

Erről a mosógépről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Bedöglött a mostani teljesen, és mivel amúgyis minden baja van, inkább veszek egy újat, de még nem döntöttem el, hogy milyet.


2014. nov. 19. 16:06
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Még csak ketten vagyunk, majd pár év múlva tervezünk családot. Viszont kis albérlet miatt heti 1 nagymosás van, hogy csak 2 napig kelljen kerülgetni a szárítót. Az olyan 5-6 mosás.
2014. nov. 19. 21:35
 12/25 anonim ***** válasza:
2 emberre elég egy ilyen gép.
2014. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Azt tudnod kell, hogy ez keskeny, picike a dobja!

Mi a normál méretet választottuk, bár nekem van helyem.

A márkája jó, attól pedig nem kell félni, hogy a dob leszakad, mert az elektronika hamarabb fog elszállni rajta.

2014. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Picike a dobja? Akkor hogy 6 kilós? Eddig 5 kilós mosógépem volt.
2014. nov. 19. 22:21
 15/25 anonim ***** válasza:

Ez keskeny kivitel, így kb akkora a dobja, mint a felültöltősnek. A normál gépeknek, amik nem 60x40, hanem 60x60, annak nagy a dobja.


A kg a teherbírásra utal, nem a dob méretre.

Az enyém 8 kilós, de csak 4 kg ruhát tudok bele rakni, viszont a 200x220-as vastag takarót is kimossa, míg a keskenybe bele sem férne.


Nézd meg élőben, ha van lehetőséged rá.

2014. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A keskeny dob ne zavarjon, ha méretben csak ez fér be. Nekem is olyan van (csak lg), szélesebb a dobja, mint a normál kivitelűnek. Iszonyat mennyiségű ruha fér bele, 2 gyerek mellett is elég.
2014. nov. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Az nem baj, ha keskeny, az a lényeg, hogy 6 kiló ruhát ki tudjon mosni :)
2014. nov. 20. 09:41
 18/25 anonim ***** válasza:

Akkor mérj le 6 kg ruhát, hogy az mekkora kupac. Ha az szerinted befér az otthoni gépedbe, akkor ebbe is befog.


Az enyém 8 kilós, de pólókból, melegítőkből csak 4, max 5 kg-nyi fér bele, hogy azt még szépen mossa ki. A nagy szennyes kosaram, több, mint a fele.

Persze a nehezebb ruhákból belemegy 8 kg-is.


Attól, hogy nagyobb súlyt írnak rá, még a dobja nem lesz nagyobb.


De a te döntésed, csak ha esetleg nem személyesen veszed, akkor ne koppanj, hogy hoppá ez csak ekkora?

2014. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ez ugyanakkor méretre, mint egy felültöltős gép.

Akkor hogyan lehet szélesebb a dobja?

A válasz: sehogy.

2014. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Anyukámnak Samsung van 5 kilós elöltöltős, tudom mennyi ruha fér bele. Bár nem értem miért pont ezen kell annyit írni.
2014. nov. 20. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!