Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek ebben az esetben...

Szerintetek ebben az esetben elég nekünk olcsóbb mosópor is?

Figyelt kérdés

Párom irodai munkát végez,én egyenlőre itthon vagyok,és tanulok! azaz nem vagyunk kőművesek, hentesek hogy nagyon nagyon makacs foltok legyenek a ruháinkon.

Szerintetek elég olcsóbb mosószert használnunk ezután?



2014. okt. 6. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi csórók vagyunk,világéletünkben olcsókat használtunk. De már annyira sz@rok,hogy egy~másfél éve szinte csak mosógélt veszünk...szintén az olcsót.

Mosóporban még néha a Lidl saját márkását vesszük,folyékonyban is Lidl.vagy Aldi-s van otthon.

Viszont a fehéreknél,ágynemű,törölköző,fehérnemű-rászoktunk az Ariel mosókapszulára,na az nagyon tetszik. heti 1~2 db-ot használok,így a 32 db-s akciósa 2200ft.-ért nem vészes.

2014. okt. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én pl a Tomival nem voltam megelégedve.

Arielt és Bonuxot használok és ezek eddig beváltak.

Lidlben lehet/lehetett kapni Formil mosogélt (800 ft). A lila kupakos nagyon jó volt! Imádtam mosni vele,de egy időben nem forgalmazták és egyszer vettem zöldet. Na, az valami botrányos volt.

2014. okt. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján jók a sajátmárkás termékek,de attól nekem valahogy kemények és durvák lettek a ruhák,akármilyen öblítőt használtam mellette(próbáltam a dm,rossmann,lidl termékeit). Én a Persilt szeretem,de jó még a Bonux,Biopon,Tide is.
2014. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!