Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek ebben az esetben...

Szerintetek ebben az esetben elég nekünk olcsóbb mosópor is?

Figyelt kérdés

Párom irodai munkát végez,én egyenlőre itthon vagyok,és tanulok! azaz nem vagyunk kőművesek, hentesek hogy nagyon nagyon makacs foltok legyenek a ruháinkon.

Szerintetek elég olcsóbb mosószert használnunk ezután?



2014. okt. 6. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem éri meg olcsóbb mosóport használni. Mi Ariellel mosunk, nem veszünk Tomit és társait. Tapasztalatunk szerint nem olyan hatékonyak. Ariel például negyven fokon is kiszedi a zsírfoltot.
2014. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

na de erről beszélek, hogy nincs zsírfolt! :D

Se gyerek, se mocskos ruhák. akkor meg minek?


egyébként én is Arielt használtam legutóbb, és az egyetlen dolog, ami esetleg mocskosabb lehet az a konyharuhák...azok pont ugyanolyan mocskosak voltak, pedig 60 fokon mostam.

azokat beáztatni kellett mosás előtt. Pedig sziper szuper arielt, és társait használtam.

2014. okt. 6. 14:50
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha elégedetlen vagy a jelenlegi mosóporoddal, akkor válts más márkájú mosógélre. Ha a ruhák nem olyan szennyezettek, próbáld meg, hogy fél adag mosószert használsz.

Azért az olcsó mosószer apró betűs részeit is olvasd el, mert vannak olyan mosószóda alapú mosószerek, amivel csak ágyneműt lehet mosni, finom anyagokat nem.

2014. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Spórolnál párszáz forintot egy rosszabb minőségű termékért? Hááát, te tudod.
2014. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi mosószódát használunk mindenre, foltoknál ökörepe szappant és kész. Nekünk jó.
2014. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

mosószódát én is használok áztatáshoz.

Nem azt mondtam hogy nem vagyok megelégedve a drága cuccokkal, de ugyanúgy be kell áztatni a zsíros konyharuhákat, mintha olcsóbb szerrel mosnám.

Egyébként mi az hogy pár száz forintot?

egy ( nem a legolcsóbb) közép árkategóriájú mosópor 1000 ft 40 mosáshoz...mégse 3500 :D És igen,ezen akarok spórolni :D egy próbát megér...ha nem lesz jó,akkor pedig kidobta az ablakon ezer ft-ot :D

2014. okt. 6. 19:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Én Tesco mosógélt használok és DM saját márkásat a fehérekhez (fele-fele arányban teszek fehérekhez, mert nincs jó illata). De teljesen elégedett vagyok velük.

Ha valami zsíros, ahhoz van Ultra Dermem.

2014. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amúgy meg nem pár száz forintról van szó, mennyi egy Ariel? 3000 ft/3 kiló?

A Tesco mosógél 600 ft/3 liter.

2014. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vizsgálatok bizonyítják,hogy az ismert középkategóriás mosószerek egyformán jól tisztítanak.A Tescóban 1 hónapig a Tomi mosógél 3,96liter és 4,5kg 2469ft.Szerintem ez a mennyiség elég sokáig elég és hatékonyan is mos.Az Ariel 2899- a 3,5 liter ez pedig még tovább elég,mert nagyon kevés kell belőle és a ruhák tényleg illatosak és puhák lesznek.Ez tapasztalat.Tescós mosógélt azért nem vennék,mert szerintem annyit is ér.A mondás miszerint olcsó húsnak híg a leve,igaz.Egy Ariellel vagy Tomival jóval kevesebb mennyiséggel is valóban tiszta lesz a ruha.Én egy évben általában kettő nagy kiszerelésű mosószert használok el és hárman vagyunk.
2014. okt. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy azok szidják az ocsló mosógélt, akik életükben nem mostak vele.
2014. okt. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!