Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ecettel állott szag ellen?

Ecettel állott szag ellen?

Figyelt kérdés

A pára miatt lassan száradnak a ruháim, az még nem is lenne gond, de állott szaguk lesz.

Ecetet javasolták mosáshoz, de hogyan? Hogyan hígitva? A mosógélhez vagy öblítőhöz rakva?


2014. szept. 21. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ecettel az öblítőt tudod kiváltani, de a nehezen száradó ruhák jellegzetes szagát nem űzi el :(
2014. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32 nm-s garzonban lakunk, szóval ismerem a gondot, hogy nehezen száradnak a ruhák a pára miatt, ami totál beáll a lakásba, az ágynemű van, hogy 3 napig szárad..de nekem nem lesz állott szaga, Tomi mosóport használok Silannal, sose lett még állott szaga a ruháknak a hosszú száradás miatt. :) Szerintem az ecet nem fogja elűzni sajnos.
2014. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A sok eső óta van ez, előtte semmi gond nem volt.
2014. szept. 23. 10:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát nem a mosóporral van a baj (: most megpróbáltam, hogy rányomtam még egy centrit, meg kipróbáltam ecetet hígitva. Majd holnap kiderül :D
2014. szept. 23. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!