Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tehetek a szag ellen?

Mit tehetek a szag ellen?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagy szivacsos székem van, és mindig beleszellentettem, és beszívta a szagot, és rettentő büdös. Próbáltam parfümmel befújni, de úgy csak rosszabb.

Valakinek valami tipp, vagy tapasztalat?


2011. ápr. 24. 20:23
 1/6 anonim válasza:
36%
fuj de rutyma ember vagy..szörnyeteg !
2011. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
tedd ki szellőzni hátha az jót tesz. esetleg mosd át kézzel finoman, vagy van olyan tisztító direkt ülő garnitúrához ami forró gőzzel tisztít, lehet bele tenni illó anyagot.
2011. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
80%
dobd be a cigányok közé a széked,jó lesz biofegyvernek
2011. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom erre a szagra jó-e, de lehet venni textil illatosító sprayt (mi a DMben vettünk), az szagtalanít + szellőztetés. Nekünk ágyneműtartóban volt sokáig egy szivacs, annak volt állott szaga, azt elég jól elvitte. Állítólag a kutya szagot is eltünteti (nekünk egy kutyás ajánlotta)
2011. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
tisztítsd ki szőnyegtisztítóval, vagy takarítógéppel!
2011. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Szórd be szódabikarbónával, egy fél óra múlva porszívózd le róla.

Takarítógép és kárpittisztító valamint napsütés is jót tesz neki, a baktériumokat is kiírtja.

Ha régi a széked inkább cseréld le vagy húzasd át. Érdemes lenne mosható székszoknyát rakni rá, nem csak a puki szag ellen, de a ruhánkkal is össze koszoljuk (tömegközlekedés stb., utána meg rá a székre).

2011. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!