Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Cigi szag elnyomása?

Cigi szag elnyomása?

Figyelt kérdés
Anyámék cigiznek és az iskolába azt hiszik h én cigizek...h.an nyomjam el a szagot?
2011. szept. 2. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Hiába a szellőztetés, dezodor, egy nemdohányzó megérzi.

Anyukádékat kellene elővenni, hogy elég nagy modortalanság a gyerekükkel egy légtérben dohányozni. Mondd meg nekik, hogy megvádoltak a suliban hogy te dohányzol, és köszönd meg a figyelmességüket az egészséged iránt.

2011. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:( .... most probálkoznak egy tapasszal de a ruha szívta be a szagot és akkor még a ruha tárat is kéne változtatni...parfümmel se lehet?
2011. szept. 2. 14:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem... Aki nem dohányzó, az megérzi. Nekem olyan az orrom, mint a tűzjelző.


A parfümmel a cigiszagot elnyomni meg olyan, mint a viccben, amikor Mása azt mondja Szásának, hogy azért nem jár vele, mert sz.rszagú. Erre Szása befújja magát fenyőillatú spray-el, erre Mása azt mondja neki, hogy már olyan a szaga mint amikor egy fenyőfa alá sz.rtak...

Ha fújsz magadra valamit, akkor pont úgy fogsz hatni, mint egy dohányos, aki parfümmel leplezné a cigiszagot.

2011. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg őket leszoktatni a cigiről (most fogják emelni az adóját), de ha ne megy akkor kérd meg őket, hogy csak az erkélyen vagy az udvaron tegyék.
2011. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

na és akkor mi van ha azt hiszik, hogy cigizel?

mond azt nekik, hogy te füstölsz, mint egy kazán

2011. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

szarás után ne töröld ki.

hatásos, utána nem fog érződni a cigiszag

2011. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Unokahúgomnál is ez van, a szülei pöfékeltek a lakásban mindenütt, a szagot beitták a ruhák, a bútorok, a tapéta... minden. Szegény lánynak olyan szaga van, mint aki egy füstös kocsmából jött.

Ezen talán az segítene, ha ki szoknának az erkélyre vagy a ház elé bagózni, vagy leszoknának és szép lassan lecserélni a bútorokat, mert hiába nem bagóznak a szag ugyanúgy ottmarad.

Nekem is míg a szüleim dohányoztak, csak az erkélyen szívhatták, így a lakásnak nem lett szaga. Már 10 éve leszoktak szerencsére, a vendégek is csak kinn pöfékelhetnek.

2011. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
mond a szüleidnek h nem a te közeledben cigizzenek mert az iskolábn azt hiszik h ete vagy és ez neked nem jó meg ne is egészséges
2011. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nálam meg az van, hogy : mindketten cigiznek, és ők számolják.... és azt hiszik, h lopom a cigijüket, pedig nem, hanem egymástól lopják...... :)
2011. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Fűtótestre kell tenni a ruhát, akkor kijön belőle valamennyire (a melegtől a molekulák jobban "kirepülnek" belőle). Én mindig ezt csináltam konferenciákon, amikor csak pár ruhám volt, és büdös lett, mert az étteremben dohányoztak - szerencsére egyre kevesebb helyen lehet már külföldön is :-)
2018. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!