Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van olyan házimunka amit...

Van olyan házimunka amit szeretsz?

Figyelt kérdés
Én már az összeset utálom.Olyan mint a malomkerék.Se eleje,se vége.Addig van rend,tisztaság amíg a család haza nem jön.Másnap kezdhetem az egészet előlről.
2009. dec. 31. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de nem is szoktam takarítani. Engem nem zavar a káosz cseppet sem. A családot meg neveld meg, nehogy már te takaríts mindenki után. Vagy cselédnek érzed magad?
2009. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én mosogatni imádok, minden más fujj

vasalni soha nem vasalok, a férjem megoldja szerencsére, ha kell neki valamit vasalni

szerencsém van vele, mert ő szokott porszívózni is és szemetet levinni, és segíteni a nagytakarításban, ha vendéget várunk

a többi az én melóm


nálatok nem segítenek be a többiek?

2009. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha kell megcsinálom, nincs bajom egyikkel se. kivéve a FELMOSÁS. azt nagyon utálom. inkább elmosogatok akármennyi edényt csak ne kelljen felmosni. wááá
2009. dec. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mosogatni szeretek, mert közben megy a rádió, vagy dudorászok, vagy beszélgetek.

Egyébként a vasalás frusztráló, a mosógép enyhén problémás, a porszívó irtó hangos, a pókhálók ragadnak, a felmosórongy meg csak maszatol. :) BUÉK!

2009. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is mosogatni szeretek. persze ha óriási kozmás aljú fazekakról, vakargatnivaló tepsikről van szó, akkor húzom a számat, de megcsinálom. lehet közben rádiót, mindenféle zenét hallgatni, gondolkodni - a víz pedig finom meleg, a kézkímélő szer pedig selymes. :)

egyébként undorító nagy "káoszrendszert" hagyok magam után. szidnak is érte. és nem érdemes rendet rakni, letakarítani, mert két hét múlva ugyanolyan. azt mondják, meg fogok halni, ha jövőre kollégista leszek, esetleg albérletben kell laknom valamikor. :D :S


hát... kitartás. de adj a kezükbe szivacsot, rongyot és mosogatószert, portörlő eszközöket, és ha mindenki legalább saját maga után elmos-eltöröl két-három dolgot, minden jobb lesz. :)

2009. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szinte az összes házimunkát bírom még az ablakpucolást is, kivéve a ruha hajtogatást!Rengeteg ruhánk van, minden nap megy a mosógép és sosincs üres szárítóm!De a ruhák hajtogatása , és elrakása rémálom!Már a szekrényeket is kiiktattam a házból, inkább a folyosóból egy hatalmas gardrób lett nyitott polcokkal de még így is rémes!Sajna gyüjtögető fajta vagyok!semmit nem dobok ki, így a vöröskereszt a 3. világ gyerekeit feltudná már ruházni a gardróbunkból!
2009. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

OFF

23:25


Nem jó dolog gyűjtögetni!

Ha nem tudsz megszabadulni a régi holmiktól, akkor soha nem lesz rend az otthonodba. Hely kell az új dolgoknak, de előbb rendszerezd, hogy mi kell még és mi az amit sose vettél fel, csak pakolgatod.

Jól látod a helyzetet, a Máltai ezeket a ruhákat oda tudná adni azoknak, akiknek igazán szükségük van rá.

Azoknak, akiknek a mindennapi megélhetés is nagyon nagy gondot okoz.

2010. jan. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mivel én rend és tisztaságmániás vagyok, így imádok takarítani :D:D:D Ne nézzetek hülyének :D Engem megnyugtat ha ÉN takaríthatok ki:)
2010. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs,de mindent én csinálok!!
2010. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szeretem ha mindent a helyén tudhatok és ez csak akkor van igy ha én csinálom.minden házimunkát szeretek.amit nem díjjazok az a függöny vasalása,de szerencsére nem mosok minden héten függönyt,amúgy a vasalás megnyugtat.
2010. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!