Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ennyire jó a Spar Budget...

Ennyire jó a Spar Budget Ocean textilöblítő?

Figyelt kérdés
Sokszor mikor megyek a Sparba (nem Interspar, szóval itt S-Budget textilöblítőből, csak Rose-rózsaszín és Ocean-kék illatú van) már nincs belőle. Múltkor én vettem meg az utolsót. Szerintetek is jó öblítő vagy csak azért mert olcsó? 250 Ft a literes.

2014. ápr. 26. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik

de látom én is hogy nagyon fogy, valószínű az ára miatt, és sokan ha már ott vannak akkor azt is ott veszik meg

2014. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy csak az ára miatt ! Nem hinném hogy túl jó lenne ....
2014. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó.. én is azt veszek, de egyetemista fiúként, nem akarom öblítőre szórni a pénzemet :D
2014. ápr. 28. 15:23
 4/5 Imola Ágnes ***** válasza:
45%
Vegyél egy jó illatú mosóport (én ariel kapszulát használok, mert imádom az illatát, és az öblítő helyet egy kis ecetet rakok, az lágyítja a ruhát. A mosás végén egyáltalán nincs ecetszag, de megtartja a mosópor szagát. Próbáld ki, nekem bevált.)
2014. ápr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Persilt használok :) Iszonyat jó illata van :) Ahhoz sem kell öblítőt tenned ! :)
2014. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!