Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valami nagyon jó konyhai...

Valami nagyon jó konyhai bútor zsíroldó? Ami gyorsan és hatékonyan leoldja zsírt a bútorról?

Figyelt kérdés

Anno vettem még a Dm-be a neve ultra aktív univerzális tisztítószer extra vízkő és rozsdaoldó. Kék fújós flakon kiszerelésben és kb 600 Ft volt (500ml-es)De már sehol nem kapok.Nagyon jól leoldotta a konyhabútorról a zsírt, ahogy ráfújtam máris oldotta.

Most vettem a Rossmannba a neve Well Done konyhai univerzális tisztítószer, ez is konyhai bútorra, felületekre stb... de sz*rt sem ér, alig oldja a zsírt és még drága is volt.

Valami más zsíroldót tudsz ami neked bevált?


2009. dec. 18. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
12-19 13:25 vagyok és az utolsó is. Nincs külön neve. Képet nem találtam róla a neten.
2009. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Óvatosan kell tisztítani ezekkel az erős zsíroldókkal, nem szabad sokáig maratni vele minden felületet. Én a radiátorra fújtam, hagytam hatni ameddig elmosogattam, a barna oxidált radiátor fehér foltos lett.
2009. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!