Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valami nagyon jó konyhai...

Valami nagyon jó konyhai bútor zsíroldó? Ami gyorsan és hatékonyan leoldja zsírt a bútorról?

Figyelt kérdés

Anno vettem még a Dm-be a neve ultra aktív univerzális tisztítószer extra vízkő és rozsdaoldó. Kék fújós flakon kiszerelésben és kb 600 Ft volt (500ml-es)De már sehol nem kapok.Nagyon jól leoldotta a konyhabútorról a zsírt, ahogy ráfújtam máris oldotta.

Most vettem a Rossmannba a neve Well Done konyhai univerzális tisztítószer, ez is konyhai bútorra, felületekre stb... de sz*rt sem ér, alig oldja a zsírt és még drága is volt.

Valami más zsíroldót tudsz ami neked bevált?


2009. dec. 18. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én Well Done-t használok, nekem nagyon jól bevált. sógornő ezeréves tiszta zsír cuccait is azzal takarítottam le, csak hagyni kell neki 4-5 perc hatóidőt, mert különben tényleg nem ér semmit!
2009. dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem vált be a Ewll Done. 15 percet is a konyhabútoron hagytam, de a zsírt alig oldotta, viszont az előző az nagyon szuper volt.
2009. dec. 18. 10:55
 3/12 A kérdező kommentje:
Well Done
2009. dec. 18. 10:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Én Tesco-s zsíroldót szoktam venni, szerintem nagyon jó. Ami már makacsabb szennyeződés, azt is pár perc után leszedi.
2009. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

És mennyibe kerül a Tescos, milyen kiszerelésben van? Mi a neve pontosan? Kipróbálom

Köszi a válaszokat

Jöhet még (:

2009. dec. 19. 08:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Az árára nem emlékszem (nekem sokáig elég), csak annyi van rajta, hogy TESCO hidegzsíroldó. Olyan spriccelős flakonban van.
2009. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

well done-ból is több fajta van én úgy emlékszek. én zsíroldásra ezt használom

[link]


nekem bevált.

2009. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Megnéztem a linket. Ismerem a hideg zsíroldót, nekünk is van. Tényleg nagyon szuper még a legmakacsabb zsírt is leoldja, de sajnos ez bútoron nem használható. Nekem olyan kwelene, ami konyhabútorra is használható.

Köszönöm a válaszokat

2009. dec. 23. 19:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a Tescosat szoktam a konyhabútorra is fújni, semmi baja nem lett még tőle. A munkalapra is és az ajtókra is, azok OSB lapok, az oldala erezett bútorlap.
2009. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kipróbálom a Tescosat, de mi a neve annak a zsíroldónak?
2009. dec. 25. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!