Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehérneműt (bugyit szoknit, )...

Fehérneműt (bugyit szoknit, ) együtt mosod a többi piszkos ruhával?

Figyelt kérdés

vagy törölközőkkel?

és bugyit és zoknit együtt mosod?


2009. dec. 9. 02:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze. Miért mosnám külön? Max fél napig van rajtam egy bugyi, vagy zokni, mitől lenne piszkosabb, mint egy blúz?
2009. dec. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogyan mosnám másként? 10 bugyiért csak nem inditom el a mosógépet - meg ha kimosom, akkor tiszta lesz minden. (A mosógép többször cserél vizet a mosás alatt, tehát minden szennyezödés már az elsö vizzel kimegy.)
2009. dec. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, minden ruhadarabot egyenként mosok: a bugyit, a zoknit, a melltartókat, a blúzokat, a pólótrikókat - ezt a hülyeséget komolyan kérdezted? Minden normális ember együtt mossa ezeket.
2009. dec. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyértelmű!!!

A melós ruhát amúgy is külön mosom.

2009. dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is mindent együtt mosok.

Első, hogyhogy fél napig van rajtad egy bugyi? Naponta többször kicseréled?

2009. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10.58-as: nem cserélem többször. Napközben rajtam van, este, fürdésnél leveszem. Utána már nem veszek fel bugyit, praktikus okokból. :))
2009. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De akkor az mégis csak több, mint fél nap...

Meztelenül, úgy értem bugyi nélkül alszol? Én azt nagyon kényelmetlennek érezném.

2009. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 7-től kb este 7-ig az pont fél nap. Na, jó: néha néhány perccel több. Mindenki úgy alszik, ahogy szeret, nincs ezzel semmi gond. :) Gondolom, fürdés után te sem azt a bugyit veszed vissza alváshoz, ami egész nap rajtad volt. Én nem szeretem, ha alvás, vagy szeretkezés közben van rajtam valami.
2009. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A bugyit a zoknival nem mosom együtt, már csak azért sem, mert selyem és szatén, csipkés alsóneműket hordok, nehezen tudom elképzelni hogy mellétegyem mondjuk a sportzoknimat. A blúzokkal, más finom holmikkal viszont természetesen együtt mosom a bugyikat, melltartókat, általában 30 fokon, kímélő programon. A zoknikat ennél melegebb, min. 40 fokos vízben tudom tisztára mosni. A fehéreket más olyan fehér ruhadarabokkal mosom együtt, amik bírják a "gyűrődést", vagyis akár nyugodtan használhatok pl. Cloroxot. A színeseket meg bedobom a pólókkal, ilyesmikkel.
2009. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én is egyben mosom, de volt itt ilyen kérdés és mindenki azt válaszolta hogy munkaruhát nem mos együtt pl butyival. én agyütt mosom ez van...
2009. dec. 9. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!