Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A tangát, boxert (fehérnemüt)...

A tangát, boxert (fehérnemüt) összelehet mosni a türülközövel? Ez mennyire higénikus?

Figyelt kérdés
Mert szerintem tök gusztustalan dolog és nem higénikus ! Hogy miért gondolom igy :-mert a fehérnemü beszennyezödik a vizelettel, mensruácios vérrel , széklettel , spermával ! És azt mosam össze a türülközövel amiba a kezemet arcomat türülöm , ami sokkal tisztább! Na irjatok , de rendes válaszokat ! köszi ! Ja és férfi vagyok !
2011. júl. 4. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van , de akkor hol a takarékosság?
2011. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mosás után egyforma tiszta mind a kettő.
2011. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne problémázz, mosd ki! A foltra Vanish, a mosószer Ariel Actilift és ragyogó tiszta lesz minden. Régen mosószappannal végezték mindezt, és azzal is tiszta lett. Vasalással nemcsak simára vasalják a ruhát, az fertőtlenít is. Ezek olyan emberi dolgok, amelyekkel meg kell birkózni.
2011. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Fürdés után a törölközőbe elöl-hátul/alul-felül ugyanúgy megtörlöm magam, mint a lábamat, vagy a kezemet, amivel eszek. Én a magas hőfokon mosásban hiszek, és vegyítem, ha úgy adódik, de elsősorban szín és szennyeződés mértéke-jellege, ruhaanyag strapabírása szerint szelektálok (egy 1x felvett nejlonharisnyát / színes pólót / szatén inget nem mosok 90°C-on, de egy bármilyen zokni, alsónemű megérdemel minimum 60°C-ot).


Szerintem..., de remélem más is válaszol, hadd tanuljunk :)

2011. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Először is igényes ember fehérneműje a legritkább esetben kap ilyen szennyeződést. Másodszor egy jó mosószer maradéktalanul kiszedi ezeket. Semmi gond nincs azzal, ha együtt mosod őket.

Meg amúgy gondolj bele: ilyen logika szerint külön kéne mosni az gatyákat, bugyikat, a törölközőket, a konyharuhákat, a melltartókat (azokat azért, mert tönkremennek a gépben), a nadrágokat (utcai szennyeződések), és persze mind színek szerint szétválogatva... embertelen és pazarlás.


Azért mosunk, hogy utána tiszta legyen a ruha. Átlagos használat után a gép teljesen jól kimossa őket, nincs ebben semmi gusztstalan. Na meg gondolj bele: senki nem mossa őket külön, mégsem halt még ki az emberiség.

2011. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
78%
Na sikerült meggyőzni???
2011. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
71%
Nekem az a reklám tetszik , amelyikben beletesznek a mosógépbe egy darab fehér inget, amelyiken rajta van egy fél tál pörkölt.
2011. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom nálatok hogy van,de az én bugyijaim nem véresek,nem pisisek,nem foltosak,páromé se spermás,foltos.

Wc után wc papir.

Alsóneműn maximum izzadságcseppek vannak mint a pólón pl.

De ha véletlen mégis vérfoltos lesz,azzal meg nem várok mosásig,kiöblitem külön,aztán szennyestartó (megszáradva nem jön ki)

Én egybe teszem a törölközővel,mosás után tiszta minden.

2011. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mosás végére kimosódik
2011. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést, eleve azért teszed a mosógépbe, hogy tiszta legyen, akkor teljesen mindegy mit mivel mosol (jó persze pirost nem fehérrel meg ilyesmi) Szóval nem értem miért ne lenne higiénikus. Ha kiveszed akkor tiszta mindkettő, egyik sem spermás-véres-kakis-pisis (ezt a kaki-pisi dolgot sem értem mondjuk, hogy lesz olyan?)
2011. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!