Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szabad vendegek elott mosogatn...

Szabad vendegek elott mosogatni? nemlehet zavaro a mosogatoorngy latvanya?

Figyelt kérdés
mosogatas
2013. dec. 9. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a vendégeket a mosogatórongy látványa zavarná. Mindenki szokott mosogatni.

Engem inkább az zavar és azért is nem szoktam mosogatni, ha vendégeink vannak, mert szeretném azt az időt amíg nálunk vannak velük eltölteni és nem a mosogatással. Ráér utána is.

2013. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szabad. A mosogatórongy látványa pedig csak akkor zavaró, ha koszos. De ez a probléma viszonylag könnyen orvosolható :D

Annyi, hogy ha nincs más, aki foglalkozzon addig velük, akkor nem illik. Meg talán nem is praktikus. Ha összegyűjtöd csak az edényeket és beáztatod, nem foglalnak sok helyet, tudsz a vendégekkel foglalkozni, és majd elmosogatsz, miután elmentek.

2013. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha csak vacsorára hívtad őket, várd meg, amíg elmennek, és utána mosogass. Ha napokig nálad vendégeskednek, akkor viszont természetes, hogy időnként mosogatni is látnak.
2013. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Közeli rokon, barát esetén nyugodtan, rájuk nem vonatkozik annyira a protokoll, őket nem zavarja, még az is lehet, hogy valamelyik önként besegít.

Ha valamiért különösen becsben tartott személy, vagy nagyon ritkán látott rokon a vendég, aki különben sem marad sokáig kaja után, akkor inkább várd meg, hogy elmenjen.

2013. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint utálok akkor bármit is csinálni ha van nálunk valaki, még akkor is ha az illető nem hozzám jött hanem a páromhoz és napi vendég.

Van olyan haverja a férjemnek aki minden reggel átjön kávézni.Addig amíg nem megy el főzni sem állok neki.

2013. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én el szoktam mosogatni, mert amíg a nappaliban vannak a vendégek, simán mosogatok a konyhában, pl. 1 valaki vendég odajön, addig is tudunk simán beszélgetni. Sőt, ha ő is olyan kis házias, még segít is törölgetni :)

Nem szeretem a mosogatást későbbre hagyni... utálom a mosatlan csetrest.

Én szivaccsal mosogatok, nem ronggyal.

2013. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!