Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kötelezhet a társasház arra,...

Kötelezhet a társasház arra, hogy havonta fizessek a takarításért havi 6000 Ft-ot vagy jó, ha én csinálom meg?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, ha megcsinálod magad, de egyeztess velük.
2013. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt a Közös képviselővel kell megbeszélni. Ha a közösség alkalmaz takarítót, akkor te nem takaríthatod csak magad előtt fizetés helyett. Igaz, hogy a 6.000.- Ft-ot sokallom.
2013. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem csak magam előttre gondoltam, hanem, hogy ha én vagyok a soros, akkor az egész lépcsőházat.Eddig így volt.
2013. júl. 10. 10:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Havi 6 ezer mindegyik lakástulajdonostól?

Annyiért bárki elvállalja,az nem rossz pénzt.


De fizetni irtó sok.

2013. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szolgáltatást nem tuszkolhatnak rád, ha egyszer nem akarod. Jogilag sem, mert a szerződésben valszeg ez nem volt benne.
2013. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Havi 6 ezer a soros lakótól gondolom, nem mindenkitől :D


Nem mindegy, hányan vannak, de pl évi egyszeri 6000-et ki lehet bírni.

2013. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
havonta 25 ezerbe kerülne ez a társasháznak amiből a mi lakásunkra havonta 6ezer forint jutna
2013. júl. 10. 10:53
 8/9 A kérdező kommentje:
minden hónapban nemcsak akkor, amikor ő a soros
2013. júl. 10. 10:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy négylakásos társasház? Abból gondolom, hogy 25e-ből 6e jut rátok. Mert akkor elég nagy luxus külön takarítót fizetni. Nálunk 10 lakással is működik az, hogy mindenki a saját lakása előtti részt takarítja. A többi lakás tulajdonosa hogy áll hozzá?
2013. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!