Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A fölső szomszédnak mi jár az...

A fölső szomszédnak mi jár az agyában mikor kirázza a szőnyeget az alatta lakókra?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni, hogy hogy jut eszükbe az embereknek egy társas házban, több emeletes házban, hogy a teraszról kirázzák a szőnyeget, miközben alattuk a teraszon pl. ki van teregetve a ruha? Most is láttam, hogy épp "takarít" valaki úgy, hogy másra rázza a koszt, a fehér ruhákra..... Nem értem, hogy nincs agyuk, hogy a lefelé hulló kosz nem irányítottan megy kizárólak arra ahol se más holmija nincs és épp senki nem sétál.... ŐRÜLET.....
2013. jún. 5. 10:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A szőnyeg még hagyján, a múltkor a Hungárián ültem a dugóban, és láttam, hogy egy vénasszony a porzsákot(!) rázta az erkélyen, az alatta száradó ruhákra. Még ütögette is valami kis kézi kefével, hogy tuti minden retek kijöjjön belőle... Hihetetlen.


Rám is rámrázzák a szőnyeget rendszeresen, de nem fogják fel ésszel hiába szól az ember. Az alattunk lakó meg valami hippi család, állandóan iszonyú büdös füstölőkkel illatosítják az erkélyt, a gyomrom felfordul.


Ezért is menekülünk a társasházból.

2015. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!