Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A fölső szomszédnak mi jár az...

A fölső szomszédnak mi jár az agyában mikor kirázza a szőnyeget az alatta lakókra?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni, hogy hogy jut eszükbe az embereknek egy társas házban, több emeletes házban, hogy a teraszról kirázzák a szőnyeget, miközben alattuk a teraszon pl. ki van teregetve a ruha? Most is láttam, hogy épp "takarít" valaki úgy, hogy másra rázza a koszt, a fehér ruhákra..... Nem értem, hogy nincs agyuk, hogy a lefelé hulló kosz nem irányítottan megy kizárólak arra ahol se más holmija nincs és épp senki nem sétál.... ŐRÜLET.....
2013. jún. 5. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ha még "csak" ezt csinálná a felső szomszédunk... Képzeld el, a miénk már összefestékezte fehérrel a zöld kinti szőnyeget és a sötétbarna korlátunkat is, annyi nem jutott eszébe, hogy szóljon, hogy takarjuk le mert festeni fognak. De ez még hagyján, nem tudom, hogy csinálta, de sikerült már valahogy behullatnia hozzánk a cigarettahamut és a levágott körmeit is. Szó szerint rosszul voltam erkélytakarítás közben. :C

Ezek a felső szomszédok úgy tűnik, ilyenek. (@_@)

2013. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én szomszédom normális volt, ha rázni akart (mert pl port törölt vagy a fene tudja) szólt, h holnap ezt és ezt csinálom, ha lehet ne rakjuk ki a ruhákat. Ha mégis kint voltak akkor lekiabált és bevittem a ruhát és mikor végzett szólt. Emeletes ház, kitettük a ház elé a szárítót. Evvel a szomszéddal is meg kéne beszélni vagy, ha hülye szegény akkor ha jóba vagy a felette lévővel akkor öntsd le kis vízzel. (Ha nem lakik felette senki akkor nem tudom).


Mit mondd, miért rázza a ruhákra? Próbáltad megbeszélni vele? Mi a válasza?

2013. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk a szomszéd csinálja, a szél persze mifelénk hozza a port, hajszálat... kihajolva cigizek az ablakban és fogja a pofámba rázza a szőnyeget! Ha szellőztetem a lakást, az ablak környékén hajszálak, meg szösz van állandóan. A hányinger kerget a más dzsuvájától. Én sem rázom más lakásába a hajamat, ez annyira igénytelen már!!!
2013. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Kedves utolsó,Te meg felfüstölöd őt, akkor kvittek vagytok!!!
2013. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Éppenhogy semmi nem jár az agyában, azért tesz ilyet. Az ilyen lakótársak azok, akik azonnal rohannának, ha épp az ő nyakukba rázná valaki a szőnyeget...
2013. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4. Ő is dohányzik. Jobban mint én. Spékelve azzal, hogy Ő a lépcsőházat is elárassza füsttel.
2013. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az, hogy már megint milyen piszkos az a szőnyeg. Ha ennél tovább is terjednének a témával kapcsolatos gondolatai, kétlem, hogy ott rázná ki a szőnyegét.:)
2013. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez a kirázogatás most nem nálam történt. Csak épp mosogattam, rálátok a másik házra és láttam, hogy egy 3.-on lakó nő rázza a szőnyeget, alatta meg ruhák voltak....

Ebben a házban van egy másik nő aki szerintem portörlés után jön ki rázogatni, egy kis rongyot. Hozzá kell tenni, hogy a nő állandóan takarít, ablakot mos, tehát ezért sem értem, hogy miért nincs tekintettel másra.


Nekem a legutolsó saját élményem az volt mikor a ruháimon a szárítón ott figyelt egy kis címke "lábtörlő" felirattal.... mindent mostam újra :( :( De utólag megtudtam, hogy a nagyi volt a fölöttünk lakónál és jó szándékkal takarított.


De továbbra sem értem :(


Volt olyan, hogy fönt rázta, lent meg mentek a járókelők.... Le se nézett, hogy kit dobál nyakon egy kis hulladékkal :(

2013. jún. 5. 23:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kis empátia kérdése szerintem, meg értelemé. Nekem tiszta, de ettől függetlenül borzalmas cigány szomszédaim vannak. Tiszta hamu az ablakom, a virágaim kint, mert az apa az ablakban cigizik és mind hozzánk fújja be a szél. Rázni a gangon vagy az ablakból szoktam dolgokat (de ritkán), múltkor rám szólt a kedves szomszéd, hogy ne a gangon rázzam, mert az úgy nem jau, rázzam az ablakban. Jó. Annyi volt a vicc az egészben, hogy nincs wcjük, ezért egy vödörbe pisilnek és azt wcpapírostul, pisivel kint tartják a gangon a kettőnk ajtaja között. De azt tudja hol ne rázzak szőnyeget. Azt h más nem tartja a vizeletét mások előtt, az már magas nekik.
2013. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez a pisi....A-TYA-ÉG............

Friss hír:

Állok kint az udvaron a teraszok alatt, erre hallom, hogy nekicsapódik valami a korlátnak. Felnézek... a fejemre porolja GYÖKÉR szomszéd a nemtudommiéjt!!!! És köszön!!! Aztán én a sokktól csak elugrottam, ő berohant én meg hangosan elkezdtem szidkolózni, hogy ezt nem hiszem el, hogy a fejemre rázza a szemetet. :((( Én ezt tényleg nem értem....

2013. jún. 16. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!