Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A porral küzdök állandóan:Mily...

A porral küzdök állandóan:Milyen praktikákat lehet bevetni ellene? Padlón, polcokon, ágyneműn stb.

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Vizes porszivó,nagyon gyakori portalanitás,ágy alatt is,szőnyegek kiiktatása.Virágokat is letörölgetni.

Ágyneműt gyakran mosniágyat vizes porszivóval végigporszivózni gyakran.

2013. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Minél kevesebb vízszintes felület. Én annyit szoktam csinálni, hogy reggelente lesöpröm a port az asztalról, ágyról, polcról egy kefével, aztán összesöprök. Ez olyan 3-5 perc. Persze durva, hogy egy nap alatt mennyi por összejön, mert nyilván ez a módszer nem százszázalékos, de egy elfogadható szinten tartja a port.
2013. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Parketta van? Alatta milyen a padló? Csak mert nekünk a régi parkettánk alól jön fel a por.
2013. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
52%

Ha nem szellőztetsz, akkor nem lesz por a lakásban.

Szellőztető berendezés az ajánlott és légtömörré kell kialakítani a házat. Ez mellet ha folyamat megy az irobot( [link] akkor nem fog a földről felszállni a por. :D

Ez mind szép és jó, de nagyon költséges!

Egy bejárónő szerintem olcsóbb lenne.

2013. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az eddigi válaszokból én is tanultam...


csak azt nem értem ezek ellenére, hogy honnan a francból lesz a porcica? mit porcica..pormacska...sőt, most nézem, már a számítógép drótjai között, alatt, mellett por oroszlán is van...


az agyamra megy...a szomszédomban van túlnyomásos lakás, szerintem baromi sokba kerülhet...persze oka van.

2013. máj. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!