Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért pisiszagú takarítás...

Miért pisiszagú takarítás után is a wc-nk?

Figyelt kérdés
Áttörlöm a csempét domestosos ronggyal. Letörlöm kívül a wc-t domestosos ronggyal. Aztán előbb az ülőkét, jó alaposan, sarkokban is, utána a peremét, utána belül a perem alatt. Aztán nyomok bele wc-tisztítót, jó alaposan átkefélem, és hatni hagyom. És mégis pisiszagú :( mit kellene még?
2013. máj. 7. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a lefolyórész becsatlakozását, esetleg nincs e megrepedve és onnan jön a szag.
2013. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudni kellene, hogy honnan érzed a pisiszagot...

A WC kagyló belsejéből árad?

Vagy a háta mögött érzed?

Mellőle?

Hátsó, vagy alsó kiflyású a WC kagyló?

2013. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nemrég én is ugyanezt tapasztaltam,és egyszer észre vettem hogy a párom ha kis dologról van szó akkor nem húzza addig a fogantyút hogy teljesen kiürüljön a tartály,mondván hogy azt hallotta így vizet spórol,de mondtam hogy az tényleg jó lenne,de a szag már kevésbé,és azóta lehúzza,és megszűnt a szag.nem biztos hogy nálad is ez okozza de nekem bevált.
2013. máj. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sajnos sok helyen a ferfi csaladtagoktol neha mellemegy a pisi. ha ez a padlocsempen "landol" akkor fontos hogy a WC kagylo koruli resz alaposan legyen takaritva es gyakran.

ha ez a szag erezheto akkor akar mindennap megtorolheted azt a reszt domestosos vagy valamilyen jobb illatu tisztitosprayvel ruhaval. ha nem onnet jon akkor lehet hogy a Wc csatlakozassal van gond.

2015. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!