Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A fürdőszobátok mindig tiszta?...

A fürdőszobátok mindig tiszta? és a wc?

Figyelt kérdés
Nálunk nem!
2009. szept. 28. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jajj ne is mondd nálunk sem, de igyekszem azért háromnaponta felmosni és a szanitereket kifertőtleníteni. De nem mindig sikerül :(
2009. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:( hát igen.nálunk főként a fürdős, akár milyen szégyen is, nem midnig tiszta!a mosatlan hegyében áll, a szoknik a földön, tiszta szabban a kézmonso, mert nem folyálony szappan van egyszer kezetmosok már uszunk a szppanmaradékban, a mosogép belselyén sokszor ha nem tarakitom 2 naponta tiszta retek....
2009. szept. 28. 15:16
 3/11 anonim válasza:
100%

Kádat, wc-t mindenki SAJÁT MAGA UTÁN takarítja használat után - milyen gusztustalan és igénytelen már, ha nem!!!!!! Szerintem szoktasd rá erre a családtagjaidat.


A folyékony szappan sokkal higiénikusabb, mint a szappandarab, és nyomot sem hagy.


A higiénia fontos, de én nem ugrok a kútba, ha mondjuk nem csillog-villog a fürdőszobai tükör, vízköves a kád, a csempe, stb. Vannak fontosabb dolgok, mint hogy mindig minden ragyogjon.

2009. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok takaritomániás,de azért 2 naponta kifertőtlenittem a fürdőszobát és a wc-t.Két pici baba van muszály.De vasalni azt nagyon nem szeretek.Mosni szeretek,mert a gép mossa:),de vasalni azt már nem nagyon.Most is vár rám 2 mosásnyi:(
2009. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Régebben nagyon el volt hanyagolva, de mióta tavaly felújítottuk mindkét helységet, nagyon vigyázok rá. Főleg, ha arra gondolok mennyi pénzbe került az egész, rögtön nem vagyok fáradt wc-t sikálni.

Egyébként nálunk a családban sajnos van olyan, aki még a wc-t sem képes lehúzni maga után. Ha pedig szóvá teszem, akkor már csak azért sem teszi meg. :(

2009. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én is 2 naponta pucolok wc-t, öntök bele domestsost, főleg a szagok elkerülése miatt. a zuhanykabinba minden este spriccelek, 3 másodperc, de nem penészedik be legalább.
2009. szept. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is az a divat, hogy legalább a kádat kimossa az aki fürdött, de ettől függetlenül én két naponta igyekszem megcsinálni "rendesen". Sajnos muszáj, mert barna a csempe, meg a padló is és minden meglátszik rajta.
2009. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én hetente egyszer csinálok nagyobb takaritást a fürdőben (ott van a wc is). De a wc mindig patyolat tiszta, mert erre nagyon allergiás vagyok. Mindenki tudja mi a dolga használat után. :)
2009. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22:49! Nálunk is van egy ilyen személy :D Ő, egy személyben nagyobb mocskot csinál, mint a többi 4 családtag... Viszont, utálom a mocskot, marad az, hogy anyuval felváltva súúúrolunk... -.-
2009. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
bisztos testvéredről bezélsz
2009. szept. 30. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!