Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mikor elég csak öblíteni?

Mikor elég csak öblíteni?

Figyelt kérdés
Van néhány kedvenc pólóm, amit nem szeretnék gyakran mosni (színveszteség), mivel általában nem lesz koszos, nem izzadok bele, max a dezodor illata érződik rajta. Elég ilyenkor csak egy gyors öblítés kézzel+centrifugálás? Nálatok mi a szokás? Minden poló minden használat után mosásba megy?
2013. máj. 1. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:

"gyors öblítés kézzel"

Ez alatt nem tudom mit értesz. De ha szó szerint csak ezt, hogy kiöblíted öblítővel, az akkor kevés. Kímélő programba biztosan össze tudsz szedni 4-5 darabot.


"Minden poló minden használat után mosásba megy?"


Télen 2-3 napig is elhordok itthon egy pólót. Munkába 1, de max 2 napig. Nyáron 1 nap 1 póló. Most voltam dolgozni tegnap, egy tiszta pólóba mentem gyalog 30 percig. Ott átvettem, egy rosszabb pólót vettem fel. Hazafelé ugye szintén 30 percet voltam az utcai pólómba. Összesen ugye 1 órát volt rajtam az utcai póló. Azt azért még fel fogom venni, nem megy a mosásba.


"Nálatok mi a szokás?"

Otthoni olcsó ruhák, zoknik alsóneműk:

Mosás gyors 30 perces programon, majd 80-90 perces alapos mosáson az egész újból.


Drága, kedvenc, márkás ruhák:

Mosás kímélő programon, 4-5 felső megy csak egy mosásban. Centrifuga teljesen kiiktatva. Öblítés ez miatt 5-ször kell legalább. Csak a végén megy egy Centrifuga program 800-on.

2013. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!