Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Cipő talpát elég csak vízzel...

Cipő talpát elég csak vízzel lemosni?

Figyelt kérdés
A téli cipőket, csizmákat pakolom el a szekrénybe, és szeretném alaposan megtisztítani őket, mert a meleg ruhákkal együtt teszem el őket. A talpukat elég csak vízzel lemosni vagy kellene hozzá valami tisztítószer is?

2013. ápr. 14. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég. Sőt, lemosni sem szoktam igazából, csak összeütögetem őket, lerázom a talpukról a sarat ha van, és kész. Esetleg szórok bele egy kis antibakteriális (fungicid, stb.) hintőport.
2013. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak úgy tudom őket helytakarékosan eltenni, hogy hozzá fog érni a talpuk a ruhákhoz.
2013. ápr. 17. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ruhákkal együtt én semmiféleképpen nem tenném együtt el őket, még ha le is fertőtleníted, akkor se!!!

Biztos van még egy külön kis hely a cipőknek!


28N

2013. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mosógép minimum :O!!! Iszonyat sok baktérium van a cipőkön. Én ha hazaérek leveszem a cipőm és az előszobában fel is törlök felmosóval mosószeres vízzel. Gondold végig hol járkálsz a cipőidben, hány helyre odapisilnek a kutyusok. Szívesen hordanál kutyahugyos pulcsit? Nem hiszem:DD Kiütést is kaphatsz ha érzékeny a bőröd.:/ Szerintem az egészet mosd ki., ha nem is mosógépbe, akkor egy lavórban löttyintsd ki őket :)
2013. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miért nem teszed be szatyrokba a cipőket, és úgy a ruhák közé? Akár dupla szatyorba is egyet. Vagy valami olyan lepedőbe vagy törölközőbe is becsavarhatod, amit már nem használsz. Én is csak sima vízzel mosom, de a ruhák közé csak becsomagolva tenném be. Amúgy nekem ágy alatt vannak dobozokba elrejtve. :)
2013. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!