Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kimostam a babhordozó huzatját...

Kimostam a babhordozó huzatját mosógépben és nagyon kifakult, lehet valahogy javítani rajta?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi történhetett,már nem először mostam ki és eddig semmi baja nem lett+ egy rakás babaholmival együtt mostam és azoknak nem lett bajuk.Ez a huzat viszont borzalmas lett.

Ehhez a kocsihoz való hordozó,ugyanezzel a színösszeállítással: [link]

Most viszont az egész szürkés-kékes színű lett.A sötétkék rész rondán kiafkult,a krém és a narancs részek,pedig piszkos kék színűek lettek.

Gondolom olyan már nem lesz soha,mint mosás előtt,de létezik-e valami,amivel legalább egy elfogadható,normális színt adhatok neki?

Nagyon szomorú vagyok,alig használtuk még és most így tönkrement,jó lenne valahogy helyrehozni!:( Várom az ötleteket!



2013. ápr. 21. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, hogy az egészet befested ruhafestékkel szerintem. (már ha olyan anyagból van amit az befog) Lehet, hogy kell hozzá egy pár darab, (nálunk 90ft a kolombusz) de legalább nem marad tiri-tarka.
2013. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!