Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem látszik az elöltöltő...

Miért nem látszik az elöltöltős mosógépben a víz?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy csak annyit látni, hogy nedvesek a ruhák... Öblítésnél mintha kicsit több víz enne benne, akkor az "ablak" alján látszik a víz. A ruhák így is tiszták, de érdekelne, hogy ez így normális-e. Kellene több vizet látni benne?
2013. febr. 28. 14:54
 1/5 anonim válasza:
100%
Ez normális. A mai modern gépek már nagyon víztakarékosan mosnak. Egyes mosási fázisban több víz látszik, máskor tényleg csak a nedves ruhák.
2013. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ez így normális,

fél éve vettük a miénket,akkor engem is ugyanez lepett meg,hogy szinte víz nélkül mos,

utánajártam, és másoknál is így van ez,hogy csak minimális víz látszik az üvegnél,

2013. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Kevés vízzel mosnak.


Vannak bordák a dob belsejében és ahhoz csapkodja hozzá a ruhát , így tisztul meg.

2013. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint pedig túl sok ruhát teszel bele és az egyböl felszívja a vizet. Nézd meg, hogy a kezelési útmutatóban, az adott programhoz, hány kg ruhát javasol.


Amúgy, ha rövid programon sokat teszek bele, nekem is ilyet csinál, nem habzik fel a mosószer semennyire, effektív nem is mos ki szépen ----> persze, mivel egy rövid mosáshoz max. 2-2.5kg ruhát javasol és ehhez mérten engedi bele a vízmennyiséget.

Amúgy én van, hogy simán utánatöltök annyira, hogy az üveg alján látni lehessen a vízszintet...utána már kellöen fog habozni (habzani ? ) is...

2013. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
* annyit még hozzáteszek, hogy az ujabb gépek súlyautomatikával rendelkeznek, azaz a ruha súlyához megfelelö vízmennyiséggel most mindig.
2013. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!