Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosóport és öblítőt...

Milyen mosóport és öblítőt használtok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Folyékony Biopont és sárga Lenort.
2013. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mosópor az Tandil. Őblítőt Coccolino, Silan, Lenor váltogatva! :D
2013. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ariel,

Silan parfum pearls, barna flakonost

2013. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Színesekhez:

Ariel color gél, Ariel color kapszula, Perwoll color gél, Lenor color gél, DM Denkmit color: [link]


Fehérekhez:

DM Denkmit White Sensation, francia Ariel Excel gél (15 fokon már hatékony 37ml gél!), Lidl Formil White (ez fehérít a legjobban)


Öblítők:

[link]

2013. ápr. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Folyékony bonuxot. Azért ezt, mert nem használok öblítőt, és ennek olyan jó és tartós illata van, hogy szekrényből kivéve a ruháknak olyan illatuk van, mintha öblítőt is használtam volna a mosáskor.
2013. ápr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rakenroll válasza:
35%
A DM-ben lehet kapni, folyékony saját márkás mosószert, teljesen jó. Öblítőt meg próbálj ki egy két evőkanál ecetet, mert az eltávolítja a mosószerrészecskéket öblítés után, de nem lesz ecetszagú a ruha, sőt teljesen friss lesz.Ja és a színét is tartja.
2013. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én most folyékony tomi babyt vettem.Pólókhoz, itthoni cuccokhoz megfelelő de ma dolgozós farmerjaimból(kereskedelem) nem szedte ki még a port sem szinte ugyanolyan fekete maradt.

Fehérekhez a folyékony Persilt használom a foltokat általában elég szépen kiszedi nem fehérít úgy mint a mosóporok.

Öblítő általában Lenor nagy ritkán Coccolino-

2013. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mostanában az Aldis Tandil gélt használom a színesekhez colort a fehérekhez Ultra plus kéket(nagyon jó illata van). A fehérekhez mindig teszek szódabikarbónát( nagyon szépen fehérít) az öblítőhöz pedig ecetet. Öblítő az változó, de a kedvenceim a fehér Lenor és a rózsaszín Kuschelweich (Müller)
2013. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Tomi Color gélt használok,általában fehér Coccolinoval vagy fehér és kék Softlannal.

2013. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!