Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért lesz minden foltos a...

Miért lesz minden foltos a mosogatógépemben, pedig 3 az 1-ben tablettát használok? Üveget és evőeszközt emiatt már nem is teszek bele.

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nagyon fogytán van a só bent .

Rövid programoknál nem nagyon olvad el 3az egyben tabletta

2013. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a só kevés benne ahogy írták vagy az öblítő túl sok vagy túl kevés benne.
2013. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2,es az öblítő fényre gondol,amit az ajtóban lévő tartályba kell önteni .Az öblítő az benn a tablettában .

1 voltam .

2013. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.... mi is 3az1-ben tablettát használunk (nem gagyit) rendes programon mosunk és ha nem teszünk + sót és + öblítőt akkor csúnyák a cuccok. De bocs a 3az 1-ben tabletták vízlágyítót is tartalmaznak így nem értem miért írtad,hogy biztos fogytán a só ha már az öblítőbe belekötöttél....
2013. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" mi is 3az1-ben tablettát használunk (nem gagyit) rendes programon mosunk és ha nem teszünk + sót és + öblítőt akkor csúnyák a cuccok"


Köszönöm, hogy végre valaki ezt így leírta!!!! :D


3 (só, mosószer, öblítő) az 1-ben.


Tehát akkor mi értelme is van???


Bónusz kérdés: Ha mosás alatt feloldódik, akkor mi marad öblítésre???


Na ezért foltosak a cuccaid kedves kérdező.

2013. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!