Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kétoldali takarítás undoritisz...

Kétoldali takarítás undoritiszben szenvedők, hogy küzdöttétek le?

Figyelt kérdés

Van amikor rám jön a takarítás, és akkor csillogóra varázsolom a házat.De ennek látszatja megmondom őszintén max 1-1,5 hétig tart.

Ugyanis amikor csinálok egy ilyen nagy takarítást akkor elámulok rendszerint hogy " jé az ablakkeret ilyen fehér és az ablakon ennyi fény jön be" " "Ja hogy a szekrénynek ilyen színe van?" stb.

Ilyenkor drasztikusan látom a takarítás nyomát.

Milliószor megfogadtam hogy minden nap áttörölgetek mindent, nem tart semmiből.

Egy pár napig csinálom is, aztán miután a mindennapos törölgetés nem "látványos" ugyan olyan az át törölt dolog és a papírtörlő is tiszta, olyan érzés jön bennem hogy Hülye ha tiszta minek takarítod.

Ilyenkor ez abba hagyom, de egyszer csak azon kapom magam hogy megint minden totál dzsuvás.Ekkor meg nehezen veszem rá magam megint egy nagytakarításra, mert tudom hogy az már egy napot elvisz.Mindig húzom-halasztom.

Nem tudom mi az arany közép út, hogy ne is mennyen el a kedvem az állandó takarítástól, de koszos se legyen a házam.


2013. márc. 29. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Takarítónő :-))
2013. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mi az a kétoldali takarítás undoritisz, de nekem is hasonló lehet. :D Addig nem tudok semmit csinálni, amíg nincs tökéletes rend és tisztaság a lakásban. Mindennek szépen kell állnia, címkék kifelé, szín szerint a dolgok, stb.

Ha szinten tudom tartani a rendet, akkor minden rendben, ha nem akkor idegbeteg leszek és ideges.


Kíváncsi vagyok, más mit mond erről.

2013. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a párom rendmániás. Nem könnyű vele az élet. Nem félreérteni, imádom, csak jelzem, egyik véglet sem jó.
2013. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!