Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jó lehet ez a portörlő?

Jó lehet ez a portörlő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni végre egy normális portörlőt, ami az elektromos berendezésekről is nyomtalanul eltűntei a port, nem csak "felkavarja".


Nézegettem többféle törlőt, erre akadtam: [link]


Tapasztalatok? Ez csak azért ilyen drága, mert forog, vagy magához is vonzza a port?


Esetleg tippek?


Köszi!



2013. márc. 15. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen elektromos berendezésekről akarod eltüntetni a port?



Ez a roto duster egy forgós cifraporoló. TV-shopos baromság.



[link]


Nekem ez vált be, nagyon szépen lehet vele a port letakarítani, akción kívűl is van a Lidl-ben, és ugyanennyibe kerül.


Viszont az elektromos berendezésekkel óvatosan, csak a külsejüket törölni ilyenekkel, mert egy suhintással ki lehet nyírni a dolgokat, ha belül takarítasz ilyennel.

2013. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindenképp csak a külsejükről szeretném. Tv, laptop, billentyűzet, modem, hi-fi.


Akkor megpróbálom ez az Aquapur-t, köszi.

2013. márc. 15. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:
elég baromságnak tűnik
2013. ápr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

en kiadtam ra egy csomo penzt mert azt rekaloztak hogy a kristalycsillarokat konnyebb takaritani vele, amugy nagyon maceras es nalunk 1 nagyon nagy es ket kisebb van beloluk, legalabb 300 kristalyszemmel a nagyon.

hat egy kalap izet se ert, es mashol sem. en merges voltam ra azota is ott all a szekrenyben.

2015. máj. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!