Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Házilag készített mosószer?

Házilag készített mosószer?

Figyelt kérdés
mik a tapasztalataitok nektek akik próbálták vagy éppen használják?tényleg megéri vele kínlódni? rendesen kimossa a ruhát? 3 éves fiam rendszeresen leeszi magát és bizony szinte mindig van estére zsírfolt a ruháján. azt is kimossa rendesen?

#folt #mosószer #házilag készített mosószer
2013. márc. 25. 18:43
1 2
 11/16 tetris ***** válasza:
Lányok! Én megkérem Imre kezét!
2013. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Én Imrét még bejárónőnek sem venném fel.
2013. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!ne bántsd Imrét mert egy nagyon kedves és udvarias úriember!és bizony nagyon okos is!kedves utolsó előtti!bizony jól járnál vele! :)
2013. márc. 26. 18:07
 14/16 A kérdező kommentje:
tényleg van egy kis macera az elkészítéssel,de azért próba szerencse!nem szeretném ezzel megváltani a világot,de soha nem árt egy kicsit spórolni persze abban az esetben ha tényleg beválik!
2013. márc. 26. 18:09
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Köszönöm a védelmet , de 12-est megnyugtattam "privát"-ban , hogy nem áll szándékomban pályamódosítást végrehajtani , maradok hallgatóim oktatásánál . Olyan jó lenne , ha ez az oldal nem a hozzá nem értő személyeskedésekről szólna , hanem a szakmáról és a hozzáértésől , vagy a normális ellenvélemények ütköznének .
2013. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Imre nagyon frappáns válasz! kitalálni sem tudtam volna jobbat :) igazad van,de sajnos itt mindig lesznek ilyen emberek :(
2013. márc. 26. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!