Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosás után miért lehet kirázni...

Mosás után miért lehet kirázni még egy csomó koszt a ruhákból?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem kosz, hanem a fel nem oldódott mosópor. Én ezért szoktam át a folyékony mosószerre.
2013. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A gyengébb minőségű mosóporok úgy készülnek, hogy papírral dúsítják őket. Egy kg mosópor, két kb papírdara.
2013. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves kettes válaszoló a mosóporok nem tartalmaznak papírt ! A mosóporok szennyeződés-megkötő anyagként karboxil-metil-cellulózt tartalmaznak , ( vagy bentonitot ) , és semmi közük a papírhoz .Egyébként nem tudom , hogy mit tudsz kirázni a ruhákból ? Mosóport ? Valamilyen fehéres anyagot ? Vagy csak egyszerűen a zsebeket nem fordítottad ki mosáskor , és abban volt valami ? Ha megírod , szívesen válaszolok mi lehet a hiba .
2013. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg túl sok ruhát teszel a gépbe és így romlik a mosóhatás.
2013. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az lehet, hogy sokat teszek bele.

Nem fehéres dolgokat, hanem mintha homok lenne, meg egy csomó szösz.

2013. márc. 26. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek semmiféleképpen nem a mosószerekben vannak . A szösz származhat állatszőrökből , a nadrágok hajtókájából , vagy ahogy írtam a zsebekből is . A homokszerű anyag lehet valóban homok . Nem tudom merre laksz , de láttam már olyan helyeken , ahol házi vízművet vagy törpe vízművekből származó vizet használtak . A mosóporokban ezeknek az anyagoknak a mosóoldatban tartására vannak a szenny-megkötő anyagok . Ha túl sok szennyeződés van a vízben , akkor ezek nem képesek kifejteni hatásukat .
2013. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kérdezhetek tőled mást is mosógép ügyben? Csak nem szakember vagy? :)
2013. márc. 26. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!