Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosódió, mosószóda, mosószappa...

Mosódió, mosószóda, mosószappan, szerintetek legalább annyira jól kihozza a koszos ruhákból a koszt, szennyeződéseket, mint egy igazán jó mosószer+öblítő?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos nem...
2012. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Igen.
2012. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, jól össze is zavarodtam :-))
2012. szept. 12. 20:16
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
nekünk a mosódió nem vált be, foltok maradnak. a mosószódához 1/3 mosószert adunk, minden ruhánál jó. mosószappant is mosószódával keverve inkább magasabb hőfokon. a foltokhoz epeszappan.
2012. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Ha ezek a régi bigyók tökéletesek lettek volna, nem találták volna fel a mosószert. Egyáltalán mi vesz rá valakit, hogy a mai világban mosószappant használjon?
2012. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Engem az vitt rá, hogy nincsenek telenyomva különböző vegyszerekkel,a kisebbik lányom bőre mindenre nagyon érzékeny....a másik pedig , hogy olcsóbb.

2012. szept. 13. 06:36
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

"Ha ezek a régi bigyók tökéletesek lettek volna, nem találták volna fel a mosószert."

Semmi nem tökéletes. A mosószerek sem. Még a méregdrága mosószerek sem.

Másrészt ha annyi nem tökéletes a régi dolgok, akkor miért tartalmaz sok mosószer mosószódát?


A mosódió a koszos ruhákra nem igazán jó. Viszont az érzékeny bőrűek java részének nagyon jó, nem okoz irritációt.

A nem túl piszkos ruhákat nyugodtan moshatod vele.


A mosószóda jól tisztít. Helyettesíts vele a mosószer felét mosáskor.


"Egyáltalán mi vesz rá valakit, hogy a mai világban mosószappant használjon?"

Engem pl. az, hogy vannak olyan foltok, amik jobban kijönnek mosószappannal, mint mosószerrel, folttisztítóval. Sőt, sok esetben kézmosáshoz is használjuk, hatásosabb mint a szappanok, folyékony szappanok.


Ha érzékeny bőrű a lányod, ne használj öblítőt. Használj helyette ecetet. Nem lesz sem ecetszagú, sem büdös tőle a ruha. Ha nagyon ragaszkodsz az illathoz, tehetsz hozzá illóolajat.

2012. szept. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mosódió : csak ott használható eredményesen ahol lágy a víz és kevés a vas tartalma.


Foltkezelésre szükség van mellette és a fehér ruhák beszürkülnek tőle.

2012. szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Yukióóóó ***** válasza:
52%
ja persze a jó mosószer , az csak megbízható helyről vegyed , mert az ÁZSIÁBAN TUTI HAMISÍTJÁK az összes fehér ruhánk szürke lett + új a mosógépem ,tehát nem a gép a hibája + amikor el fogyott a mosószer az alján két ujjnyi vastag fekete homok vagy vmi olyasmi volt !! nagyon bosszantó mert a gyönyörű fehér ruhákat hypozni kellett így tönkre is ment az összes ! most kapszulát használok az előtte is bevált , azt nem tudják még hamisítani REMÉLEM , csak a DM- ben vásárolom meg !!!!
2012. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Én venish szappannal bedörzsölöm a foltot, hagyom hatni, majd bő vízzel kiöblítem és úgy a gépbe.

Mosódió + ecet az öblítéshez.

Kakafolt és a gyümifoltok eltüntek. Sőt a céklás bodyt csak simán betettem és kijött belőle.

2012. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!