Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel szedhetném ki a penész...

Mivel szedhetném ki a penész pöttyökket a pihenőszék huzatából?

Figyelt kérdés
kimostam, ecettel öblítettem, de a helyzet változatlan. valami ötlet, vagy tuti praktika?

2013. febr. 13. 18:52
 1/8 anonim válasza:
az ecet mellett még a szódabikarbónára gondoltam
2013. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, csak ha színét is kiszeded. Én sajnos így jártam. De hátha valakinek van praktikája.
2013. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és a szódabikarbónával hogy? szórjam rá és körömkefe?
2013. febr. 13. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Atletaval jartam igy.Semmi sem segitett,hipo sem.:(
2013. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nah, akkor nem túl jók a kilátásaim... :(
2013. febr. 13. 19:46
 6/8 andiii22 válasza:
47%
hypoval lejön nekem a falról is lejött!
2013. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el . Függ a penész fajtájától is ( szürke , vagy fekete penész . ) De ! Szalmiákszesz és zsíralkoholszulfát ( Ultra por , vagy krém ) 1:1 arányú keverékét kend a foltokra és hagyd hatni 1 órán keresztül . Utána mosd ki .

A nagyon makacs foltokat bóraxos előkezeléssel lehet lazítani és utána jön a fenti eljárás . Ezek olyan vegyszerek , amik a kényes textíliákon is használhatók .

2013. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a hypo kilőve,annyi erővel ki is vághatnám! szép almazöld színe van a széknek. ez a szalmiákszesz könnyen beszerezhető? és a bórax? nem roncsolja az anyagot? gyógyszertárban tudom beszerezni? egyébként gőzöm sincs,hogy milyen fajta penész,nedvességtől van, az biztos.
2013. febr. 13. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!