Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek, ha kiszurtam a...

Mit tegyek, ha kiszurtam a fagyasztot es kijott a freon?

Figyelt kérdés
Segitsetek! Leolvasztottam, hogy meglepetesbol segitsek a hazimunkaban, erre kiszurtam, amikor a felesleges jeget szerettem volna eltavolitani. Most kinyitottam az ablakot. Az is evidens, hogy uj hutot kell venni, de a gaz mergezo?En ugy tudom, hogy nem, csak borzasztoan kornyezetkaros.

2013. jan. 21. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
A föld lakóinak és az állatvilág nevében köszönöm.
2013. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg direkt csinaltam.
2013. jan. 21. 11:21
 3/13 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Sajnos nem tudsz mit tenni ha már így esett,de ha a sérült cső réz akkor az még forrasztható és így az feltölthető!Meg kell kérdezni mennyiért javítják töltik és érdemes elgondolkodni hogyan jársz jobban.A régit megtartani hány éves vagy rááldozni 30.000-40.000-50.000-60.000 Ft körüli összeget egy újra.
2013. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A csövet nem lehet olyan könnyen kiszúrni, hacsak ugy nem volt utba és kitörted. De ha a hütő belső oldalát szúrtad ki/ ami nem könnyű/, akkor csak a lemezt szúrtad át ,mert a külső és belső lemez /burkolat/ között szigetelés van és nem gáz!.
2013. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Elég érdekesen takaríthattad vagy elég ritka fagyasztó lehet az....nem hinném,hogy a freon jött volna ki belőle mert azt egy belső vakarással nem lenne könnyű kivitelezni
2013. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a hasznos valaszokat, nagyon regi volt a hutonk, szerettunk volna mindenkeppen ujat venni, ami energiatakarekos. Csovet nem lattam, a fagyaszto belso oldalat sertettem fel, es ennek koszonhetoen jott ki nagy nyomassal egy feheres, kodszeru gaz.
2013. jan. 21. 12:20
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az akkor sem a hűtőgáz hanem vákumot csináltak a két lemez között, hogy a korródálás nem történjen meg. Egyébként átlátok a szitán, mert az én feleségem is szokott pl olyan régi dolgokkal mostohán bánni ,amit utál és szeretné,ha kicserélnék. Igy cserélésre szorul olykor, de amit tudok megjavítok bánatára.
2013. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jot mosolyogtam az utolso valaszadon, de oszinten mondom, nem akartam rosszat. :)
2013. jan. 21. 12:54
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Azért írtam,mert mondtad, hogy "lehet,hogy akartam".
2013. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Nincs minden veszve! Hűtőszerelő családi ismerős szerint ez "hétköznapi"...minden évben van két~három "esete".

Be lehet ragasztani+kell egy feltöltés neki,kérdés,hogy megéri-e.

Feltéve,hogy nem "nagymama korú" volt,nem freonnal volt(már)töltve.

2013. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!