Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiú mosogat?

Figyelt kérdés
Lányok, bejön nektek esetleg?(: vagy milyen érzés látni egy férfit ahogy mosogat?:P
2009. aug. 5. 13:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
26%
15-26os ne tervezz hosszú távon férfival,inkább tarts bejárónőt.Te nagyon el vagy varázsolva nem mindenki akkora balek mint apád.
2009. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
A parom is mosogat, amikor en dolgozok es o otthon van, igaz, akkor o is foz :))
2009. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%

Ne bántsd a 15:26-os apját! Ő nem balek, hanem rendes férj. Én is ismertem ilyen apukát, de tény, hogy marha ritka az ilyen! És ez a férfiakat minősíti!

Bár az is igaz, hogy a nők rontják el őket azzal, hogy elkényeztetik őket.

Hagyjuk őket kibontakozni!

Nem kell helyettük is dolgoznunk! Tisztázzuk, ki mit vállal! Ne az legyen a kérdés, hogy vállal-e házimunkát a férfi vagy nem, hanem az, hogy mit csinál.

Én azt szoktam kérdezni a páromtól pl., hogy inkább főz vagy mosogat. Tehát nem cseszegetem, hogy nem csinál semmit, hanem neki szegezem a kérdést. Így érzi, hogy neki is kell vállalnia valamit. Ez nálam bevált.

2009. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemnek egy gyenge pillanatomban megígértem,hogy elmosogatok(átvállalok valami házimunkát,inkább mint a porszívózás)21 éve nem mosogat 4-en vagyunk.Akkor se ha munkám miatt 2 napig nem tudok hazajönni!15 éve mosogatógépet is vettem de abba se jut el a szennyes edény magától!! Mikor hazajövök az ENSZ biztos katasztrófa sújtotta területnek minősítené a konyhánkat!
2009. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%

19:26-os! Ez egy édes történet!

Ne bánd! Legalább jó férj vagy!

2009. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
26%
Édes történet h kihasználja a férjét és mocsok van a konyhában.Jellemző...
2009. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%

Te nagyon ostoba vagy!

Biztosan pasi vagy! Ha nem, akkor még nagyobb szégyen, hogy a férfiak s.ggét nyalod!

AZ, HA EGY FÉRFI HÁZIMUNKÁT VÉGEZ, AZ NEM AZ Ő KIHASZNÁLÁSA, HANEM CSAK KIVESZI A RÉSZÉT A HÁZIMUNKÁBÓL. TELJESEN TERMÉSZETES DOLOG. MINDEN FÉRFINEK ÍGY KÉNE...

Nem találtam egy jogszabályt sem arról, hogy minden egyes házimunkát a nőnek kellene végeznie.

Nem tudhatod a hátteret, lehet, hogy a nő is dolgozik, akkor meg már teljesen természetes, hogy az otthoni munkákat is felezik. Ugye?

Minden családban így kellene lennie, ha belegondolsz...

NEM?????

Szomorú, hogy ez nem így van!!!

Gondolkodj el ezen egy picit, mielőtt okoskodsz!!!

2009. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
az én párom max maga után mosogat, vagy ha épp az a veszély fenyeget, h vendéget viszek haza, és nem szeretném, h égjen az arcunk :)
2009. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi kivetnivaló nincs benne. Mielőtt megismertem a páromat, már évek óta egyedül lakott és minden házimunkát maga csinált.

A mai napig mindent közösen csinálunk.

2009. dec. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nekik is a hátsójukig ér a kezük. :D Nincsen ami semmi különös ha néha elmosogatnak. :)
2009. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!