Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiú mosogat?

Figyelt kérdés
Lányok, bejön nektek esetleg?(: vagy milyen érzés látni egy férfit ahogy mosogat?:P
2009. aug. 5. 13:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés látni, hogy képes megcsinálni, és nem derogál neki a házimunka. Szerintem mindenképp pozitívum.
2009. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Férjem imád mosogatni, és én hagyom. Nagyon aranyosnak ratom, hogy segít.
2009. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
mármint "tartom"
2009. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
100%
Elvileg természetesnek kéne lennie,hogy a férfi/fiú is végez házimunkát. De mivel nem így van,ezt hívják Házias pasiknak. Szerintem bejön nekik. :D
2009. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy jófej. Mi lenne ebben a gáz?

Örülj neki! Ne fogd vissza!

Az én párom is mosogat. Ennyivel kevesebb munka jut nekem!

2009. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha van két keze, mi a különbség?
2009. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek 6 fia van.Már kiskoruktól minden házimunkába :takarítás,mosás,mosogatás,sütés-főzés,bevonta őket.Azt mondta nekik,hogy soha nem tudják,mikor lesz rá szükségük.Egyetemista korukban,és később nős emberként is jó hasznát vették..És a menyek külön hálásak voltak az anyósuknak azért,hogy házias férjeket nevelt a fiaiból.Ha egy nő végezhet férfiasnak tartott munkát,akkor egy férfi is mosogathat.
2009. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha néha-néha besegít az aranyos, de eddig az a tapasztalatom sajnos, hogy egy ffi előbb halna meg, minthogy elmosson egy poharat. ha meg nekiáll, akkor abban sincs sok köszönet, a mosogatót nem rendezi el, a szűrőben hagyja a trutyit, a szivacsot nem mossa ki, odab.ssza a mosogatóba. jobban szeretek én mosogatni, mert akkor tuti minden szép rendben lesz. de ez a többi házimunkára is érvényes (porszívózás, felmosás..stb)

23 L

2009. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Nálam ez az egyik alap a párválasztásnál. Apukám megcsinált minden házimunkát, és annak idején még pelenkát is mosott a hugomra, úgyhogy nem könnyú a helyzete a pasinak, ha meg akar hódítani. Úgyhogy az ilyen pasit csak dícsérni tudom. És szerencséd van ha találkozol ilyennel.
2009. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem manapság amikor mi, nők ugyanúgy dolgozunk, mint a férfiak, nincs már feltétlenül női meg férfi munka. (Na jó, azért vannak férfiasabb munkák, de a nők is sokszor nagyon ügyesek! Amit pedig egy gyenge nő meg tud csinálni, azt az erős férfi miért ne tudná? Max. nem olyan minőségben, de akkor meg finoman meg lehet azt beszélni vele. Ha nagyon nem megy az egyik házimunka, csináljon olyat, amiben jó! Olyan nincs, hogy semmiben ne legyen tehetsége!) Szóval a házimunka is közös! Tehát nem tartom azt segítségnek és hatódom meg, ha a férfi mosogat. Ez természetes! Létezik egy olyan szó, hogy munkamegosztás! Alkalmazni kell!
2009. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!