Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Asszonyok, lányok! Mikor...

Asszonyok, lányok! Mikor szokott rátok jönni a takarítás?

Figyelt kérdés
nappal? este? Mikor egyedül vagytok....???
2009. aug. 3. 01:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül vagyok, és jó kedvem van, akkor imádom takarítani,szöszmötölni:). 17/L
2009. aug. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ideges vagyok : rögtön pakolni és takarítani kezdek... :-[
2009. aug. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
02:06! " jó neked!!" nálunk akkor állandóan patyolat volna ha olyan tipusú lennék!
2009. aug. 3. 02:10
 4/11 anonim válasza:
65%
Reggel 6-kor mikozben a kávét iszom a balkonon... aztán rámjon a takaráthatnék és elkezdek pakolni! Elég ritkán szoktam 6-kor kelni, mondjuk néha nem is alszok éjszaka, mert várom a reggelt, hogy kávézzak és takarítsak hajnalban :)
2009. aug. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én igyekszem heti 1x egy takarítást megejeteni, amikor a lényegesebb dolgokat letörlöm, porszívózok, felmosok.

Ez általában péntek du van, de van hogy szombatra csúszik, általában ekkor, de volt, hogy program miatt elhalasztódott, de akkor következő napokban megejtettem.

Én így csinálom.

2009. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ideges vagyok, én is takarítok!És főként este , mikor a család már alszik!!Volt hogy éjjlel 2 kor még a konyhát mostam fel, és a csillárt törölgettem!

De amint valaki felhúz agyilag, rögtön tömöm a mosógépet, meg fogom a partfist!

2009. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Heti egyszer, amikor muszáj!:) Nincs kedvhez kötve, akkor sose lenne rend!:) De heti egyszer az egész házat megcsinálom totálba,és így sosincs olyan sok. Bár egyébként észrevettem, hogy ha ideges vagyok, akkor jobban megy!:)
2009. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában szombaton, vagy péntek este. Főleg akkor szeretek, ha egyedül vagyok, akkor elkap a "pakolási láz". Tegnapelőtt, mire a férjem hazajött, átrendeztem a nappalit... :-)
2009. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én minden péntek délután. lomtalanitás meg ilyesmi.
2009. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én bármilyen helyzetben képes vagyok takarítani, de megfelelően csak akkor ha egyedül vagyok:)
2009. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!