Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Takarítás egér után?

Takarítás egér után?

Figyelt kérdés

Az ágyneműtartónkba beledöglött egy egér - méreg fogyasztása után természetes halállal. Előtte összecsinálta az egyik paplant majd a másik alatt örök álomra hajtotta a fejét és rothadásnak indult.

Hogy tudnám kimosni? Csak a Billerbeck cimke van rajta, mosási útmutató, anyag megjelölés nincs. Hypózzam?


2011. szept. 7. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem add be vegytisztítóba.

és fertőtleníts mindent, amit csak tudsz a lakásban.

2011. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ágyneműtartóba tegyél levendulát.Paplant szerintem is vidd el tisztítóba. Nézz utána, hogy milyen tisztítást végeznek rajta, hogy elbírja.
2011. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kidobnám úgy ahogy van. Nem bírnék belefeküdni egy olyan ágyneműbe, amiben rothadásnak indult egy egér. De amúgy ezt hogy sikerült neki? Sokáig nem voltatok otthon? Vagy nem az ágyatokban alszotok?
2011. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az ágyunkban van az ágyneműtartó, hanem a kanapéban. Nyáron meg nem használtunk csak huzatot. Tegnap este vettük elő először a paplanokat, akkor láttuk meg a csendéletet. Tanyán lakunk (még 5 hónapig), ha kidobnék mindent amibe beledöglött egy egér, itt maradnék egy szál tangában - ez persze jelenősen megkönnyítené a költözést :)
2011. szept. 8. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!