Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Cipő talpat hogy lehet tartósa...

Cipő talpat hogy lehet tartósabbá tenni?

Figyelt kérdés
lehet nem értelmes amit írtam de lényegtelen az a problémám hogy 2 ugyan olyan cipőm volt már (most kaptam még1et, nem olcsó cipő de lényegtelen) hiába vigyázok rá a járással nagyon kopik a sarkánál ..és az lenne a kérdés hogy nincs e valami olyan ami megóvná vagy valamivel tartósabbá tenné ..mert 2 hónap és a cipőnek gatya előre is köszönöm a választ;)

2012. júl. 20. 18:26
1 2
 11/13 anonim válasza:
A Hervisbe azt mondták, hogy a cipőtalp kopás nem garanciális meghibásodás. Így jártam. 2 hónap alatt elfogyott a vastagtalpú Adidas cipőm talpa. De a hiba bennem van, miközben az 5 éves cipőmet (Ami szintén Adidas) a mai napig hordom, a talpának semmi baja. De a hiba bennem van.
2015. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

A hiba benned van hogy hittél neki. Jól beetettek te meg megkajáltad amit mondtak.

Legközelebb kitartobbnak kell lenni, vagy ha nincs időd, energiád velük vitetkozni akkor békéltető testület.

2016. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mostanában az a legújabb hogy azzal riogatják az embert h vidd el bevizsgáltatni ~6 ezerért ha jól hallottam és ha nem tartják jogosnak akkor így jártál. El kell menni és bevizsgáltatni, ki fogja fizetni a bolt azt is mert kénytelenek lesznek. Jó lenne ha végre nem néznék teljesen hülyének az embert. Régi ruhák évekig, évtizedekig bírták! Van egy polóm usa-ból kb 80-as évekből és olyan rávasalt szöveg van rajta ami bizts mindenkinek ismerős hogy elkezd eltöredezni meg lejönni. Na érdekes módon azon még csak meg sem repedt a rávasalt matrica.
2016. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!