Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Cipő talpat hogy lehet tartósa...

Cipő talpat hogy lehet tartósabbá tenni?

Figyelt kérdés
lehet nem értelmes amit írtam de lényegtelen az a problémám hogy 2 ugyan olyan cipőm volt már (most kaptam még1et, nem olcsó cipő de lényegtelen) hiába vigyázok rá a járással nagyon kopik a sarkánál ..és az lenne a kérdés hogy nincs e valami olyan ami megóvná vagy valamivel tartósabbá tenné ..mert 2 hónap és a cipőnek gatya előre is köszönöm a választ;)

2012. júl. 20. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egy cipőnek minimum 6 hónap az úgynevezett kihordási ideje.


Ha ez alatt gatya, hát szépen vidd vissza a blokkal az üzletbe, mert kötelesek azt kicserélni.

2012. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ez igaz??
2012. júl. 20. 19:50
 3/13 Shai-Hulud ***** válasza:

Igaz.


De a Mister Minit üzletekben tetethetsz rá sarokvasat, az néhány évig is kibírja.

2012. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ez egy jó ötlet ...csak félek hogy kopogna ha járnék benne :SS
2012. júl. 20. 20:47
 5/13 anonim ***** válasza:

"hiába vigyázok rá a járással nagyon kopik a sarkánál ."


Érdemes lenne ortopédiára elmenned. Lehet helytelen tartásod van, vagy lúdtalpad, akkor kopik egyenletlenül a cipő talpa.


Nekem is a jobb lábamon pillanat alatt kopik a sarokrész, a feliratok hamar eltűnnek a talpról, a balon fél évvel később is megvannak.

2012. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is az a gondom, hogy nagyon "erős" járásom van, a puhább gumiból készült cipőtalpakat gyakorlatilag néhány hét alatt leradírozom... Főleg, mert szeretek gyalog munkába járni:D Ami megoldást jelentett, hogy gumi talpú cipők helyett műanyag talpúakat szoktam venni, ezek jobban ellenállnak a kopásnak, keményebb anyagúak. Van pl. egy két éves bokacsizmám, még mindig recés a talpa, miközben karácsonyra kaptam egy lacoste cipőt, aminek három hónap után szó szerint elfogyott a talpa. A műanyag talp hátránya viszont, hogy nagyon csúszós tud lenni, főleg ha nedves, előfordult már, hogy esőben egy meredek kockaköves utcán egyszerűen nem tudtam felmenni, mert lecsúsztam:D
2012. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én is így vagyok hogy erős a járásom körülbelül fél éve nézték ..nem vagyok lúdtalpas amúgy van pár barátomnak ilyen cipője nekik is a sarka a panasz ..inkább engem a sarok vas érdeklelne ..
2012. júl. 23. 17:12
 8/13 anonim ***** válasza:
A fém sarokkal az a baj, hogy nagyon kemény. Emiatt hangosan kopog, kényelmetlen, terheli a bokád és a térded, és borzasztóan csúszik. Legalábbis ezt tapasztaltam egy csizmával, amit használtam vettem, és fémmel sarkaltatta meg az előző tulajdonos. Amikor először rajtam volt, mentem is rögtön a cipészhez vele:S
2012. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
39%

Bemész a Deichmann-ba veszel cipőt!

" év garancia ( 6 hónapig csere,16 hónap felülvizsgálati csere).

Én így cserélek cipőt 4 havonta,ha látom kopik nagyon,óvatosan ki flexeled fémcsiszoló korongal,de óvatosan mert ha feltűnően sokat csiszolsz meglátszik!!!

Utánna addig koptatod még ki nem lukad kicsit is!,és visszaviszed hogy beázik stb.

Lényeg annyi,hogy a lukadásig te koptasd fel nem tűnik nekik xDDDD

Egy barátom így csinálja 3 éve,mindig zsír csukája van :DDDD

2012. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem szándékosan egyre gagyibb anyagokból készítik a cipőket. Drágább árfekvésbe tartozó bugatti cipőt veszek és az a talapsztalatom hogy egy két hét után már igen erősen kopott a sarka és főként autóval közlekedek...
2014. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!