Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A cipők talpát milyen gyakran...

A cipők talpát milyen gyakran szoktátok lemosni?

Figyelt kérdés
Új lakótársam van, aki hétvégente, amikor mosunk, takarítunk, végigmossa az összes cipőjének a talpát. Megkérdeztem, hogy miért, mondta, hogy időnként le kell mosni, nem jó, ha koszosan áll... Őszintén szólva én még soha életemben nem mostam le a cipőm alját, hacsak bele nem léptem egy kutyakakiba. Tényleg le kell néha mosni? Más is le szokta mosni csak úgy?
2011. ápr. 19. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, épp most fejeztem be...:)

Vizes szivaccsal szoktam áttörölni.

2011. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én nem szoktam,csak akkor ha valami olyanba lépek...:)

csak a cipő tetejét (orrát) és az oldalát szoktam.Ha pedig csorog róla a víz akkor néha megy a talpára is,akkor letörlöm,de semmi több.

2011. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor,ha valamibe beléptem,máskor nem.
2011. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Régen Mamám minden hazaérkezéskor lemosta a cipőket, amikor hazaértem és levettem a cipőm rögtön rárepült és vizes szivaccsal letörölte a talpát. (meg a táskámat is, végül is az iskolában leraktam a földre és piszkos lehet)


Ma anyum szerintem néha lemossa, én akkor szoktam a talpát ha beleléptem valamibe / ha a teteje is piszkos lett és azt is lemosom / tavasszal téli cipőket, ősszel nyári cipőket megtisztítom és félreesőbb helyre pakolom.

2011. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
en is leszoktam,es az otthoni papucsot is hogy ne hordjuk szet az eseleges morzsat vagy szoszmot.
2011. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én akkor szoktam, mikor a cipőben mosom le. Szappanos vízzel átmosom szivaccsal, vagy kefével és iylenkor a talpán is lemosom
2011. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Soha nem mostam.

Mi a házban nem cipőben vagyunk.

Kint meg úgyis koszos lesz...

Ja és nálunk van aszfaltozott járda az utcán, az előszobáig meg 10 méter betonozott járda...

2011. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor sár vagy latyak van, akkor le szoktam mosni a talpát is. Máskor csak nedves ronggyal törlöm át a felső részt, ha szükséges. Egyébként nem szoktam.
2011. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amikor elteszem az előző évszakban hordott cipőt, akkor. A szekrényben ne álljon már koszos talpon.


Egyébként ha nagyon saras és az oldalát is nagyon vizessel törlöm le... mert akkor az alján is sáros...

2011. máj. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!