Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vajszínű művelúr cipőt mit...

Vajszínű művelúr cipőt mit tisztítsak meg (ráléptek a lábamra, gumikefe nem segített)?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Benzint keverj össze hintőporral, és azt kend rá. Ha megszáradt, keféld le róla, és puha smirglivel tisztítsd át.
2012. máj. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A puha helyett, finom-at akartam írni. Bocsi.
2012. máj. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vidd el cipészhez, hátha vállal tisztítást is. Neki tudnia kell, mi vele a teendő. Meg van mindenféle eszköze hozzá.

De én úgy tudom lehetetlen tisztítani a velúrt, ha egyszer elpiszkolódik, annak annyi.

Én nemrég vettem egy szürke velúr magassarkút. Poros színe van, olyan galambszürke, ez legalább sokáig fog tartani. Nem látszik meg rajta úgy a kosz.

2012. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg tapasztalatból is írom, volt már pár velúrcipőm életemben. Egy szezont úgy, ahogy kibírtak, volt, amelyik még annyit sem, majd kuka.

Sokféle tisztítási módot kipróbáltam, egyik sem használt.

2012. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!