Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Makacs foltokat mivel tisztítsak?

Makacs foltokat mivel tisztítsak?

Figyelt kérdés
Fehér ruhát szeretnék. Régebben hipót használtam, de az annyira büdös és marja a ruhát, hogy inkább váltanék másra. Mi vesz ki még beleszáradt, csúnya foltokat?
2012. febr. 17. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált a BIOPON áztató,meg a Vanis szappan.De ha áztatok akkor még teszek hozzá szodabikarbónát.Olcsó és jó.
2012. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Igazából ami hatékony, az hypós alapanyagú. De érdemes próbálgatni. Én a Domestos fehérítőjét használom, viszont igazából az is hypó, csak drágább :D
2012. febr. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
57%

Hát mondd meg nekik h ne makacskodjanak XD

komolyra fordítva domestos az jó meg fertőtlenít is...

2012. febr. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Ariel folteltávolító (az a zöld, valami piros csillag alakú ábrával) is jó, és lehet kapni Dm-ben valami foltördögöket is. Ezek kisebbek és van többféle. Rá van írva melyik milyen foltra jó, pl. vér, kávé, rozsda stb.

Illetve amiket már írtak.


De attól is függ, milyen folt.

2012. febr. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Folttisztításhoz nagyon jó a marhaepe szappan.

Ha nem bajlódsz külön a foltokkal, akkor áztasd folttisztító sóba a ruhákat (nátrium-perkarbonát, [link] )

A mosáskor a mosószer egy részét helyettesít mosószódával.

A fehérekhez tegyél még a mosószódán kívül szódabikarbónát is.

Mindegyiket megtalálod a [link] oldalon (leírást, használatit, kiszerelést, árat)

2012. febr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Azt hiszem, valami egyszerű megoldásnál maradok. Veszek valamilyen folttisztítót.

2012. febr. 18. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!