Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » C. Sárga zsenília ülőgarnitúrá...

C. Sárga zsenília ülőgarnitúrát hogyan tisztítsak ki h száradás után ne maradjon foltos?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is épp erre keresek választ. Nekem terra színű és már nagyon csúnya foltos a tisztítástól. Most arra gondoltam, hogy egészet átsúrolom Vanish szappannal. :o

De különben azt hiszem takarító gépet fogok bérelni és megkérdezem majd az ottani hozzáértőktől, hogy hogyan csináljam.

2010. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most ezt találtam, ez után nem merek már hozzányúlni azt hiszem hívok valakit aki ért hozzá. Végül is 3 éves már a bútor, ennyit megtehetek. :)

[link]

2010. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kösz a linket!És ez szted mennyibe kerülhet?Mert én attól tartok h legalább annyiba,mintha átkárpitoznák v újat vennék..:-(

Ha tudsz vmit,légyszives írj.

2010. szept. 15. 13:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja,láttam az árakat is,ez tényleg nem olyan vészes...
2010. szept. 15. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy szoktam házilag megoldani (világossárga, színes mintákkal, nagyméretű sarokülő, 5 éves gyerekkel :) ), hogy kézi szőnyeg vagy kárpittisztítószert veszek, ezt adott mennyiségben kézmeleg vízbe, szivaccsal habot csinálok, egyenletesen végigdörzsölöm a kárpitot kb 20 cm szélességben,és száraz törölközővel rögtön addig dörzsölöm, amíg száraz nem lesz. Kis ráhagyással a következő csík, és így tovább.Hosszadalmas munka, de szinte új, foltmentes a sarokülőnk utána.
2010. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Felhívtam őket és pl. az én ülőgarnitúrám 7200Ft-ba kerülne, 190cm x 230cm a mérete.

Szerintem megéri, és ha tényleg úgy dolgoznak ahogy leírja akkor meg főleg.

2010. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm h írtál!
2010. szept. 17. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!