Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Külön mosóport használtok...

Külön mosóport használtok SZines és Fehér ruhákhoz?

Figyelt kérdés
én nem ,de lehet bekellene vezetni.tescósban nincsen úgytudom külön fehérre.
2009. jún. 20. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Én különbözőt használok. Míg pici volt a babám, "bébiruhamosóport" is használtam, bár, mivel egy gépnyi babaruha nem jött össze soha, olyankor a mi fehér ruháinkat együtt mostam az övéivel.
2009. jún. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Régen különbözővel, de mostmár ugyan azzal mosom.
2009. jún. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én külön mosom, nekem szürkültek a fehérek, ha nem fehérhez valót használtam. Amúgy nem érdekelne, csak zavart, ahogy szürkülnek.
2009. jún. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Külön mosóport használok* nem csak külön mosom. Azt hiszem megyek inkább aludni.
2009. jún. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem használok külön mosóport, szerintem hülyeség!
2009. jún. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen, külön mosom őket, külön mosóporral. Sokkal tisztábbak a fehérek. Mégsem küldhetem el szürkés ingben a páromat.
2009. jún. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Használok fehér és színes ruhákhoz való mosóport, a finom ruhákhoz mosógélt, külön mosógélt használok a fekete pólókhoz, ingekhez, a pulloverekhez szintén külön mosóport.
2009. jún. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Különbözőt. A fehérekhez, itthoni (tök mindegy) ruhákhoz mosóport, a színesekhez folyékony mosószert, mert mindig mosóporfoltosak maradtak a fekete, bordó, piros ruháink.
2009. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem hasznàlok külön mosoport,viszont szoktam a fehérekhez vanish fehéritö port adni.

Viszont Arillel mosok.

Az szerintem tökéletes szines és fehér ruhàkhoz is.És az aillata is nagyon jo.

Van kicsi babàm,neki az elsö mosàsnàl baba mosoport,és öblitöt hasznàltam,aztàn mikor elfogyott,kiprobàltam a miénkkel,egyàltalàn nem allergiàs a kis böre,igy nagyon jol tudok sporolni a mososzerrel.

2009. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
27%
Na én aztán nem, külön mosom a fehéreket és a szineseket, tehát nincs amiért különbözőt használjak. Régen nem volt ennyi választék és mégis tisztán jártak az emberek
2009. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!