Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran váltanak a...

Milyen gyakran váltanak a gyerekeitek ruhát?

Figyelt kérdés
Fehérneműt persze naponta.A suliban ciki,ha már 2.napja ugyanabban a ruhában vannak.Én kétnaponta adok nekik tiszta ruhát.
2012. febr. 16. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden nap tiszta ruhát vesz fel.
2012. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia !


Nekem a lányom hét éves és első osztályos iskolás.

Én úgy oldom meg a ruhadolgot, hogy minden nap tiszta fehérneműt kap. A pólót, pulóvert kétnaponta szoktam nála váltani.

Én úgy szoktam csinálni, hogy ha hétfőn elmegy egy pólóba és egy pulóverbe akkkor kedden másikat kap, de szerdán a hétfői pólót és pulóvert felveszi mégegyszer.

Ez csak akkor oldható meg, ha nem izzad bele, nem issza le, nem koszolja össze.

Minden nap nem adok rá tiszta pólót és pulóvert, azt senki nem győzi mosással és ruhatárral.

2012. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pólót, fehérneműt minden nap tisztát, pulcsit 2-3 napig is ellehet hordani, ha nem koszos vagy izzadt - ami gyereknél ritka
2012. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én általános iskolában 2 napig hordtam ugyanazt a pólót vagy pulcsit, valamennyire azért váltogattam, mint ahogy előttem is írták, hogy hétfőn és szerdán ugyanazt. Akkor még nem volt ciki:) de most a gimnáziumban nem csak ciki lenne, de jobban meg is izzadok úgyhogy minden nap más fölső van rajtam, a nadrágot használom többször is egy héten.
2012. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pulcsi, nadrág két-három naponta, fehérnemű, póló, harisnya naponta.
2012. febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nadrág, pulóver kétnaponta, de sokszor naponta, ha foltos lesz, zokni, gatyó, trikó, póló naponta. Elsős kisfiú.
2012. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itthoni cuccát hetente váltja

2-3-szor felveszi ugyanazt a ruhát, a kimenőset, de nem egymás után. Persze amikor koszos, akkor van, hogy naponta többet is elhasznál, ha pl. leeszi magát.

2012. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pólót és fehérneműt naponta, pulóvert, nadrágot pedig igény szerint, de max. hetente. Ez azt jelenti, hogy ha mondjuk egész nap ugyanabban a nadrágban van, akkor nagy valószínűséggel másnap már nem adom rá, de ha csak 2x fél órát van rajta naponta, akkor több napig is hordja.
2012. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!