Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran cserélitek az...

Milyen gyakran cserélitek az agynemüt? Tulajdon képpen nem lesz koszos ezert nem ertem miert kell cserélni? Kb fél évet bírna minek pazarolnak az emberek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 00:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

És akkor arról ne is beszéljünk, hogy egy jó kis lepedőakrobatika után mi minden különféle testnedvek kerülhetnek észrevétlenül is az ágyneműre!

Különben meg egyszerűen jó érzés a frissen húzott ágyba belefeküdni. Egy mosás költsége nincs száz forint, ennyit simán megér :)

2012. febr. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%

Kb 2 hetente cserélem. Sőt ha nem cserélem ki akkor elkezdek vakaródzni, pl mikor nem otthon alszom, és áhh, az úgy szar. Valamire allergiás vagyok, nem tudom mire.


Szerintem olyan munkahelyet kell keresni, hogy ne kelljen alapvető dolgokkal spórolnunk. Pl ami nekem kell, azt megszerzem. Nem nagy dolgokra gondolok itt, de az alapvető higiéniára és a kajára legyen pénz. Ha arra sincs, az már gáz. Akkor vagy el kell menni tanulni valahova, hogy legyen egy normálisabb munkahelyed, vagy valamit ki kell találni. Rugalmasnak és kreatívnak kell lenni. Nem érdemes sokáig kínlódni, mert az még a kapcsolatokat is megöli, ha nincs pénz soha semmire.

2012. febr. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%
3-4 hetente
2012. febr. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
28%

Én hetente kicserélem minimum!!! De van hogy 3 naponta, mert sosem lehet tudni, hogy a kislányom mit ken bele..

De amúgy is...hiába tisztán fekszel bele, rászáll a por, azért a tested termel attól faggyút mert este lemosod... ezt alapvető higiéniának tartom, nem pazarlásnak.

24/N

2012. febr. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%

2-3 hetente(ahogy eszembe jut),nyáron pedig én úgy érzem,hogy muszáj hetente cserélni,mert azért csak beleizzad kissé az ember. Valóban nem a koszossága miatt cserélem én sem,hanem mert sokkal jobbat alszom a friss ágyneműben.


26/N

2012. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
70%
Kéthetente, de nyáron ha kell naponta is! Nincs rosszabb mint izzadt szagú ágyneműben feküdni! JA, és ha beteg valaki a családban akkor is naponta! Neki is jobb tisztában feküdni!!!!
2012. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Hetente cseréljük. Poratkák belemennek, beleizzadunk, egyéb testnedvek ;-)
2012. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyennek minek magyarázni?Már kifejtette a véleményét a dologról,amiből egyértelműen kiderül,hogy igénytelen.Ennyi.
2012. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
Hetente. Hiszen poros lesz, mivel rászáll a por, és zsíros is, mert bizony hiába fürdesz lefekvés előtt attól még zsíros a bőröd. Én aznap alszom mindig a legjobbat mikor friss ágyneműt húzok fel.
2012. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ha nem cseréled az ágyneműt, akkor egy idő után olyan ocsmány állott szaga lesz, hogy az egész lakást belengi.

nos, sztem igényes ember legalább 2 hetente kimossa.

törölközőt hetente, pizsamát szintén.

2012. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!