Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire gyakran cserelitek a...

Hajnal-Tunde kérdése:

Mennyire gyakran cserelitek a ruhatarat a babaitoknak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy kinövi őket.
2012. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos így akartad föltenni a kérdést? Mert nem hiszem, hogy valaki csak azért lecserélné a gyereke ruhatárát, mert már megvannak egy ideje. Én is akkor cserélem, ha kinövik. :-)
2012. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Leginkább, ha kinövi, akkor cserélek ruhatárat. Ő még jelenleg eléggé intenzív növekedési intervallumban van (6 hónapos!).

Ha tudom, hogy váltás lesz méretben (azért előre lehet tudni, hogy egy 3 hónapos nadrág 5 hónaposra nem megy rá jobb esetben), akkor nagy bevásárlást tartok.

Egyébként minden héten 2× beszoktam menni a mellettünk lévő baba használt turiba, ahol nagyon jó áron vannak remek állapotban lévő ruhák (1-2 db-ra simán azt mondom, hogy új). Van, ami még másik bolti címkével (C&A, H&M, NEXT bolt) van ellátva. Ettől függetlenül nem raknak rá plusz árat, tehát nem drágább!

Ha valami megtetszik időközben, akkor megveszem.

2012. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 éves lesz a gyermekem

lecserélni nem szoktam, amit kinő elteszem, és újakat veszek, általában nem egyszerre nő ki mindent , szerencsére.

szezononként mindenképp más ruhatár kell (tavasz-nyár -ösz-tél ...)

2012. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ősszel illetve tavasszal szortírozom az egész család ruháit, ami nem kell (mert kinőttük, elhasználódott, egyéb ok miatt nem hordjuk), azt kiselejtezem (a használhatókat elajándékozom).


Ilyenkor persze pótolom a kiment darabokat, általánosságban elmondható, hogy minden évszakváltásnál beszerzek pár új ruhát.

2012. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem cserélem egybe.

Van egy doboz a pelenkázó mellett, ha valami kicsi rá, azt oda rakom. Ha megtelik, ráírom hogy hány hós koráig hordta.

Havonta 1x elmegyek ruhát venni; de volt már, hogy nem vettem semmit.

Nagyon sok ruhát kaptunk, sok nagy volt még rá, ezeket is kb havonta átnézem.

2012. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!