Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor cserelitek (csereltek)...

Mikor cserelitek (csereltek) le a kisagyot rendes agyra? Es milyenre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi épp ezen a héten cseréltük le, a fiam holnap lesz 19 hónapos. Egy ifjúsági ágyat vettünk neki, 90x200-as, szerintem csak matracot kell venni neki később ha tönkremegy, az ágy meglesz amíg kiröppen:) Van hozzá leesésgátló, nagyon szépen elvan benne, mi is nyugodtan alszunk.
2010. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
21 hós, és még nem tervezzük a cserét, még legalább egy fél évig a kiságyban fog aludni. Csak ott, egyedül tud elalduni, gond lenne belőle, ha tudna járkálni
2010. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15 hósan kérte át magát a rácsos ágyból a rendes nagyágyba. (90*200 cm)
2010. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi is úgy vagyunk, ahogy a 2. válaszoló.

25 hónapos a lányom, kiságyban egyedül alszik el. Sima gyerekágynál nem tudom mi lesz, de hamarosan át szeretném szoktatni.

Mi ezt néztük ki:

[link]

2010. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Két éves volt a lányom, amikor átkerült egy kihúzhatós, leesésgátlós ágyba. Este próbáltuk először, sírt, másnap délutáni kis pityergésnél nem vettem ki, azóta abba alszik, pedig a régi is a szobájába van- várja a kistesót.
2010. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18 hós a kislányom és legkésőbb szeptemberig mi is szeretnénk neki rendes ágyat venni(ugye a pénz miatt nem tudunk azonnal).pedig már holnap megvenném neki ha lehetne.még nem tudom milyet vegyünk.nekünk sose aludt a kiságyba,velünk alszik az ágyon.és igen fészkelődős típus úgyhogy már igencsak kéne az az ágy.
2010. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A mi fiunk is 1,5 éves korában kapott új ágyat. Ilyet:


[link]


Nagyon szerette.

GY80 gyerekágy néven keresgető, ha nem működik a link.

2010. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13:04-es vagyok, nekünk is ilyen van, mint amit belinkelt az utolsó.
2010. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10 hónaposan cseréltük le az ágyát: [link] nagyon szeretett rajta aludni!De egy ideje keresztbe fordul és a lábai lelógnak nem sokára megy külön szobába igy veszünk neki egy ilyet: [link] csak kihúzhatóban és akkor bőven elfér rajta!
2010. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utcsó vagyok most 15 hónapos a fiam!
2010. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!