Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tisztítsam a fekete...

Mivel tisztítsam a fekete konyhaszekrényt és a fényes fekete csempét?

Figyelt kérdés
Olyan albiban lakom ahol fekete ikeás a konyha bútor és nemtom mivel szedjem le a zsírfoltokat és egyébb szennyeződéseket domestoszos vizet ultrás vizzel és még butortisztitóval is próbáltam.A zsíroldód nem merem használni.Ugyanez a helyzet a csempével nem tudom a koszt eltüntetni rólla(zsir csepp)Ha felmosom tiszta mázga töröltem átt már felmosás után ablaktisztitóval de akkor sem jobb.
2011. dec. 12. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Erősen ecetes vízzel próbáld meg!
2011. dec. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ajax konyha tisztító-val!Spricnis termék:)
2011. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mármint a csempét ajaxxal!
2011. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha régiek a zsírfoltok, akkor tömény mosogatószerrel kell sikálni, sikálni. Le fognak jönni, de melós. Utána addig kell tiszta ronggyal áttörölni, amíg nem marad mázgás. Az ugyanis azt jelzi, hogy nem tisztítottad meg elég rendesen.

És persze első alkalommal ne felmosóval csináld, hanem dörzsis szivaccsal. Utána a napi takarításkor elég lesz a felmosó.

2011. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!És a szekrényajtó?azzal mit kezdjek?
2011. dec. 12. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!